Autor Wątek: Skandal - ograniczanie dostępu  (Przeczytany 1271 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

GPP

  • _
  • *
  • Wiadomości: 20
Skandal - ograniczanie dostępu
« dnia: 07 Października 2024, 19:22:22 »
Mieliśmy już ograniczenie dostępu do strzelnicy - o czym głośno było w jednym z wątków forum.

Teraz, jak zadałem niewygodne pytanie o sprawozdanie finansowe, ograniczono mi dostęp do forum (chętnie udostępnię zrzut ekranu niedowiarkom).
Takie metody eliminowania swobodnej wypowiedzi przypominają te którymi posługiwali się UB-owcy i ich współpracownicy.

W związku z tym, zasadne pozostaje pytanie czy Zarząd na prawdę poważnie traktuje członków Klubu?
Dostęp do sprawozdania finansowego, szczególnie że te ma być przedmiotem dyskusji i głosowania nad jego zatwierdzeniem w trakcie najbliższego Walnego Zgromadzenia, należy odczytywać jako podstawowe prawo członka klubu.

Każdy niech sobie sam odpowie na pytanie czy zamierza oddać głos za zatwierdzeniem dokumentu którego nie widział na oczy.
« Ostatnia zmiana: 07 Października 2024, 19:25:09 wysłana przez GPP »

lichoradek

  • Wiadomości: 13
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Października 2024, 19:50:30 »
Może wystarczy poprosić o wysłanie pocztą elektroniczną. Dostęp na forum dla osób postronnych do dokumentów finansowych, chyba, nie jest wskazany. A dostęp do swobodnego czytania tekstów mają wszyscy. Tak mi się wydaje.
« Ostatnia zmiana: 07 Października 2024, 19:52:47 wysłana przez lichoradek »

GPP

  • _
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Października 2024, 19:54:28 »
Dostęp do całego forum miałem do dzisiejszego popołudnia. Wtedy też wysłałem ostatni post pytając czy o sprawozdanie mam pytać organ nadzoru.
No i częściowo zostałem odcięty.



Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1576
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Października 2024, 22:12:01 »
No i częściowo zostałem odcięty.
Chyba odcięta?
Oczywiście że ograniczyłem dostęp do części forum ponieważ ta część przeznaczona jest dla Członków KS Garda
a Ty:
1. nie jesteś nawet pełnoletnia
2. nie jesteś członkiem KS Garda

i teraz się zastanawiam po co uprawiasz to trolowanie na tym forum
czy ktoś Cię o to poprosił czy tak po prostu masz?
może lepiej wziąć się za naukę?
« Ostatnia zmiana: 07 Października 2024, 22:16:31 wysłana przez Darek65 »
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

GPP

  • _
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Października 2024, 10:01:29 »
Czyli jednak to świadome działanie Pana Prezesa - zarządzającego tym forum.

Jeżeli nie jestem członkiem klubu i jestem niepełnoletni to dlaczego wcześniej udzielono mi dostępu do części klubowej?
Dostęp odebrano w związku z głośnym pytaniem o sprawy finansowe klubu!

Co do epitetów to proponuję przeczytać własną stopkę i zamilknąć.

Ponawiam prośbę o publiczne udostępnienie sprawozdania finansowego!

Każdy członek ma prawo znać sytuację finansową Klubu.

rafal85

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Października 2024, 11:10:00 »
Po co ta polityka... Zamiast gadać trzeba iść postrzelać i czerpać radość z tego. Relaks na 100m to i głowa odpoczne.

GPP

  • _
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Października 2024, 15:06:56 »
Rafał.
Pełna zgoda.

Tylko, jak nie będziemy dbali o nasze podstawowe uprawnienia jako Członkowie Klubu, to przyjemność strzelania o której piszesz może skończyć się jak w jednym z wątków opisanych na forum.
Ktoś zadzwoni do Prezesa i wyrzucą Cię z osi.

rafal85

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Października 2024, 15:57:53 »
Ja ostatnio byłem. Faktycznie 2 osoby zajęły cała 50tke bo przystrzelaly karabiny. Z doświadczenia wiem że to nie trwa cały dzień więc wziąłem 9tke i poszedłem na 25m sobie potrenować bo była wolna. Gdyby była zajęta to wziąłbym zapewne coś dłuższego i poszedłbym na 100m. Wystrzelalem 250szt, w tym czasie chłopacy się spakowali i opuścili oś a ja grzecznie z niej skorzystałem. Mnie bardziej interesuje strzelectwo niż biurokracja... A obiekt jest naprawdę fajny

Mat

  • Wiadomości: 33
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Października 2024, 18:50:54 »
Tak normalnie, bez żadnego skandalu? Jak to możliwe? :)

GPP

  • _
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Października 2024, 20:52:49 »
Może wystarczy poprosić o wysłanie pocztą elektroniczną. Dostęp na forum dla osób postronnych do dokumentów finansowych, chyba, nie jest wskazany. A dostęp do swobodnego czytania tekstów mają wszyscy. Tak mi się wydaje.

1. Dostęp do dokumentów finansowych podmiotów komercyjnych jest swobodny i każdy może przeglądać sprawozdania finansowe w portalu PRS. Organizacje pożytku publicznego mają dodatkowo obowiązek zamieszczania sprawozdań na stronach internetowych. Dlatego z tą tajemnicą to bym nie przesadzał.
2. Zwołanie Walnego Zgromadzenia w celu zatwierdzenia sprawozdania finansowego, które widział tylko Pan Prezes i członkowie Zarządu KS Garda wygląda słabo. No chyba, że członków klubu traktuje się instrumentalnie.
3. Jak wynika z wpisu moderatora - patrz wyżej - dostępu do całości forum nie mają wszyscy - czego jestem przykładem. Taki dostęp miałem lecz został mi ograniczony w związku z zadawaniem niewygodnych pytań.



Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1576
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Października 2024, 21:13:44 »
Można osobiście w biurze się zapoznać.
Zapraszam.
Zaprosiłem Cię do biura Klubu, żebyś zapoznała się ze sprawozdaniem, ale to zignorowałaś.
Na forum udajesz, że bardzo Ci na tym zależy i teatralnie walczysz z otwartymi drzwiami.
Czemu ma służyć to trolowanie, skoro nawet  nie jesteś członkiem Gardy?
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

GPP

  • _
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Października 2024, 08:13:54 »

Zaprosiłem Cię do biura Klubu, żebyś zapoznała się ze sprawozdaniem, ale to zignorowałaś.
Na forum udajesz, że bardzo Ci na tym zależy i teatralnie walczysz z otwartymi drzwiami.
Czemu ma służyć to trolowanie, skoro nawet  nie jesteś członkiem Gardy?
[/quote]

1. Jak już pisałem jestem członkiem Gardy tak samo jak i Ty.
2. Nie jestem kobietą - to też już pisałem.
3. Zaprosiłeś mnie do biura i jednocześnie odebrałeś mi dostęp do tej części forum w której zamieściłeś zaproszenie. Także muszę ufać Ci na słowo, że takie zaproszenie było.
4. Jeżeli z informacji zawartych na stronie KS Garda wynika, że biuro jest czynne tylko w poniedziałek w godzinach 12.00-16.00 to zaproszenie + uniemożliwienie mi jego odczytania przed zakończeniem pracy biura/ jak też przed Wlanym to czysta iluzja.
5. Uznajesz, że nie jestem członkiem KS Garda i zapraszasz mnie do przeglądania sprawozdania i jednocześnie nie chcesz go udostępnić członkom przed Walnym Zgromadzeniem?
6. Jeżeli chodzi a przytaczane w stosunku do mnie argumenty ad personam (cytuję: trolowanie, udawanie zainteresowania, zachęta do nauki itd)  to zachęcam wszystkich do przeczytania poniższego artykułu demaskującego proste a można by nawet rzec prymitywne metody manipulacji.
https://euphire.pl/artykul/jak-zdemaskowac-manipulacje-czesc-2-2/?srsltid=AfmBOor7lB59YeoCRIz44r_oAWOZJfmnS1IlKs5wzXIloVgO9lfBt6_7

« Ostatnia zmiana: 09 Października 2024, 08:20:03 wysłana przez GPP »

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1576
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Października 2024, 09:33:49 »

poniższego artykułu demaskującego proste a można by nawet rzec prymitywne metody manipulacji.
https://euphire.pl/artykul/jak-zdemaskowac-manipulacje-czesc-2-2/?srsltid=AfmBOor7lB59YeoCRIz44r_oAWOZJfmnS1IlKs5wzXIloVgO9lfBt6_7

no i wszystko jasne
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Waldek78

  • Wiadomości: 5
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Października 2024, 09:36:21 »
Pokusiłem się żeby to faktycznie sprawdzić. Informacja o tym że sprawozdanie można fizycznie zobaczyć w siedzibie klubu pojawiła się w poniedziałek (07.10.2024) o godzinie 14:25 czyli członkowie klubu mieli jakieś 95 minut na reakcję...biorąc pod uwagę że klubowicze nie są tylko i wyłącznie z Ostródy (chociaż to też byłoby dość trudne) wdaje się to po prostu nierealne! Z punktu widzenia poważnego traktowana klubowiczów którzy to sprawozdanie chcieli zobaczyć to po prostu, bardzo delikatnie rzecz ujmując, słabe... Ale niech każdy sam wyciągnie odpowiednie wnioski...

GPP

  • _
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Października 2024, 09:57:05 »

poniższego artykułu demaskującego proste a można by nawet rzec prymitywne metody manipulacji.
https://euphire.pl/artykul/jak-zdemaskowac-manipulacje-czesc-2-2/?srsltid=AfmBOor7lB59YeoCRIz44r_oAWOZJfmnS1IlKs5wzXIloVgO9lfBt6_7

no i wszystko jasne

Cieszę się, że jednak się za mną zgadzasz.
Nie spodziewałem się takiej samokrytyki ;D.