Autor Wątek: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie  (Przeczytany 4715 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1577
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #60 dnia: 20 Września 2023, 22:06:17 »
Czyli nie odpowiesz na pytanie gdzie można uzyskać kod przez SMS i korzystać z zasobów strzelnicy?
Chcę sprawdzić Twoją wiarygodność :)
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #61 dnia: 21 Września 2023, 07:49:10 »
Czyli nie odpowiesz na pytanie gdzie można uzyskać kod przez SMS i korzystać z zasobów strzelnicy?
Chcę sprawdzić Twoją wiarygodność :)

Wreszcie jakaś szczera odpowiedź. :)
Gdybyś chociaż połowę chęci do sprawdzania mojej wiarygodności włożył w chęć pomocy już dawno wszyscy byliby zadowoleni.
Odpowiadam na to pytanie chyba 5 raz: Nie, nie powiem na jakiej strzelnicy trenowałem, to nie dotyczy naszego klubu i jest moją prywatną sprawą.
Wróćmy proszę do rozmowy na temat z wątku czyli strzelectwa dynamicznego w klubie. Naszym klubie.
Co z treningiem 01.10.2023r.?

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1577
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #62 dnia: 21 Września 2023, 09:02:51 »
Nie, nie powiem na jakiej strzelnicy trenowałem, to nie dotyczy naszego klubu i jest moją prywatną sprawą.
W chwili kiedy napisałeś to na forum, to już nie jest Twoją prywatną sprawą, tylko sprawą naszego Członka.
Chcę brać przykład z klubów, w których stosuje się wg Ciebie lepsze rozwiązania, ale mi to utrudniasz, robiąc tajemnicę z tak błahej sprawy.
W tej sytuacji Twoja wiarygodność legła w gruzach, bo nie chcesz umożliwić mi wprowadzenia pozytywnych zmian w klubie.
Szkoda.

Ja dyskusję kończę.
W październiku odbędzie się spotkanie wszystkich zainteresowanych kalendarzem zawodów na rok 2024 i organizowaniem treningów.
Zapraszam.

Odnośnie powołania do życia sekcji dynamicznej (nie mylić z kiwakową) decyzję podejmuje Zarząd, a nie ja.
Pilotażowo zgodziłem się na jeden trening ale chętnych brak :(
« Ostatnia zmiana: 23 Września 2023, 07:47:26 wysłana przez Darek65 »
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #63 dnia: 21 Września 2023, 15:03:23 »
Nie, nie powiem na jakiej strzelnicy trenowałem, to nie dotyczy naszego klubu i jest moją prywatną sprawą.
W chwili kiedy napisałeś to na forum, to już nie jest Twoją prywatną sprawą, tylko sprawą naszego Członka.
Chcę brać przykład z klubów, w których stosuje się wg Ciebie lepsze rozwiązania, ale mi to utrudniasz, robiąc tajemnicę z tak błahej sprawy.
W tej sytuacji Twoja wiarygodność legła w gruzach, bo nie chcesz umożliwić mi wprowadzenia pozytywnych zmian w klubie.
Szkoda.

Ja dyskusję kończę.
W październiku odbędzie się spotkanie wszystkich zainteresowanych kalendarzem zawodów na rok 2024 i organizowaniem treningów.
Zapraszam.


HAHAHA!
Bareja by tego nie wymyślił!
To ja wychodzę z propozycją zmiany, proponuję konkretne rozwiązania i oferuję swój prywatny czas, wszystko zgodnie ze statutem naszego klubu, a ty masz jeszcze czelność pisać, że to ja chcę uniemożliwić Ci wprowadzenie pozytywnych zmian. Naprawdę myślisz że ktoś to kupi? Że nie widać jak się zwyczajnie wykręcasz i szukasz dziury w całym? :)
To ty jesteś prezesem i masz największe możliwości żeby zmiany wprowadzać, wystarczy chcieć, a nie oglądać się na inne strzelnice.
No cóż, dla mnie jest już jasne. Strzelectwo dynamiczne w Gardzie pod twoimi skrzydłami nigdy się nie rozwinie.
Koronnym dowodem kończącym ten temat jest fakt, że nadal bezczelnie pomijasz milczeniem proste pytanie:
CO Z TRENINGIEM 01.10.2023r.?