Autor Wątek: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie  (Przeczytany 4748 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #45 dnia: 14 Września 2023, 16:39:00 »
No i po treningu :)
Tylko nie wiem czemu, odpowiedzialnego za trening nie było i informacji, że się nie odbędzie również brak.

Treningu nie było, bo prezes nie pozwolił na udostępnienie kiwaka do treningu. Nie raczył też mnie i nikogo innego o tym fakcie powiadomić. Dowiedziałem się od Radka, który miał mi go wydać z blaszaka.

Nie dostałem też od Darka żadnych informacji ile osób się zapisało, a sam nie mam żadnych możliwości sprawdzenia bo rejestracja jest na stronie. Krótko mówiąc zostałem olany.
Tak wygląda wsparcie klubu.
Znowu mijasz się z prawdą.
Kiwak jest w kontenerze do dyspozycji na treningi o ile są chętni, a takich nie było.
Nie pisz teraz, że trening się nie odbył bo nie dostałes kiwaka.
Gdyby uzbierała się grupa chętnych, otrzymałbyś na maila listę z uczestnikami i Radek wydałby klucz od kontenerów.
Jakby Ci zależało na informacji odnośnie ilości osób, to sam też byś mógł zadzwonić, a tego nie zrobiłeś.
Nie zostałes olany, tylko bijesz pianę, bo nie dostałeś kiwaka i jeszcze chcesz innych w swoją gierkę wciągnąć.
Wcześniej podałem Ci kilka faktów, gdzie zmieniasz rzeczywistość, a mimo to nadal to robisz.
Pytał Cie ktoś, gdzie można potrenować po otrzymaniu SMS z kodem i też nie chcesz udzielić odpowiedzi.
Może pora trochę ochłonąć?
No i po treningu :)
Tylko nie wiem czemu, odpowiedzialnego za trening nie było i informacji, że się nie odbędzie również brak.

Treningu nie było, bo prezes nie pozwolił na udostępnienie kiwaka do treningu. Nie raczył też mnie i nikogo innego o tym fakcie powiadomić. Dowiedziałem się od Radka, który miał mi go wydać z blaszaka.

Nie dostałem też od Darka żadnych informacji ile osób się zapisało, a sam nie mam żadnych możliwości sprawdzenia bo rejestracja jest na stronie. Krótko mówiąc zostałem olany.
Tak wygląda wsparcie klubu.
Znowu mijasz się z prawdą.
Kiwak jest w kontenerze do dyspozycji na treningi o ile są chętni, a takich nie było.
Nie pisz teraz, że trening się nie odbył bo nie dostałes kiwaka.
Gdyby uzbierała się grupa chętnych, otrzymałbyś na maila listę z uczestnikami i Radek wydałby klucz od kontenerów.
Jakby Ci zależało na informacji odnośnie ilości osób, to sam też byś mógł zadzwonić, a tego nie zrobiłeś.
Nie zostałes olany, tylko bijesz pianę, bo nie dostałeś kiwaka i jeszcze chcesz innych w swoją gierkę wciągnąć.
Wcześniej podałem Ci kilka faktów, gdzie zmieniasz rzeczywistość, a mimo to nadal to robisz.
Pytał Cie ktoś, gdzie można potrenować po otrzymaniu SMS z kodem i też nie chcesz udzielić odpowiedzi.
Może pora trochę ochłonąć?

Chętni byli, ja i jeszcze jedna osoba (przynajmniej tyle się dowiedziałem od Radka). Ale zabroniłeś Radkowi wydania nam kiwaka mimo iż miał na to czas i możliwości (nie wiem na podstawie czego wymyśliłeś że musi się zebrać minimum 10 osób).
Będę pisał że trening się nie odbył bo nie dostałem kiwaka, bo to prawda. Trening miał być z kiwakiem. Prościej się nie da. Do innego treningu nie zawracałbym innym głowy.
Uważam że zostałem olany, bo Radka, żeby nie wydawać nam sprzętu poinformowałeś, a osoby która ten trening miała prowadzić, czyli mnie, nie. Nie dostałem od Ciebie żadnej informacji ilu jest chętnych, mimo iż tylko ty je posiadałeś, bo wymyśliłeś rejestrację online.
Nie biję żadnej piany i nikogo nie wciągam w żadne gierki. Zgodnie z paragrafem 12 statutu mam prawo zgłaszać postulaty i wnioski dotyczące działalności stowarzyszenia i właśnie to robię.
To ty bijesz pianę i komplikujesz banalnie prostą sprawę jaką jest wydanie, członkowi klubu, sprzętu szkoleniowego.
Co do pytań panów ciekawskich: to gdzie, kiedy i z kim trenuję to są moje prywatne sprawy i nie muszę się z tego zwierzać osobom których nie znam.
To jest forum KS Garda i rozmawiajmy o KS Garda.

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #46 dnia: 14 Września 2023, 16:52:12 »
Eljas, kto był odpowiedzialny za trening, prezes czy Ty??
Masz rację przepycham się z Toba, bo czytając Twoje wpisy dochodzę do jednego wniosku: w nosie masz rozwój strzelectwa dynamicznego w klubie, natomiast pod przykrywką właśnie tego rozwoju starasz się załatwić swój prywatny interes.
Już to pisałem: trening w środku tygodnia w środku dnia??? Taki termin treningu ma się przyczynić do rozwoju dynamiki w klubie czy Twojego rozwoju?? I dlatego uważam, że nic nie zrobisz i nie zamierzałeś robić w tym kierunku.
Kolejna kwestia to, że Twoja roszczeniowość, wręcz poraża.
A pod nickiem tkendi kryje się Maciek Kędzierski.
Na tym kończę dyskusje z Tobą, bo mi szkoda czasu :)
Pozdrawiam i wielu sukcesów życzę.

Jaki prywatny interes?! Ja wyszedłem z propozycją udostępnienia kiwaka nam wszystkim. To Darek wymyślił cały ten kociołek z tworzeniem sekcji i robieniem zapisów itp.
Termin wybrałem taki jaki mogłem. Weekendy spędzam na zawodach, szkoleniach zawodowych albo z rodziną i przyjaciółmi. Zazwyczaj trenuję w tygodniu.
To co odbierasz jako roszczeniowość to moja frustracja. Bo na razie o wsparciu jestem tylko zapewniany, ale jak przychodzi co do czego to nigdy nic się nie udaje zrobić.
Cieszę się że kończysz dyskusję bo nie wniosłeś do niej nic konstruktywnego.

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1577
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #47 dnia: 14 Września 2023, 22:43:40 »
Zadałem Ci proste pytanie: czy weźmiesz odpowiedzialność za stan techniczny kiwaka jeżeli go umieszczęw dużej wieży, odmówiłeś.
Później piszesz że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni, mamy pozwolenie na broń itd. i nie dojdzie do sytuacji że ktoś kiwaka uszkodzi.
Czyli sam sobie przeczysz obawiając się odpowiedzialności.
Teraz okazuje się, ze nie chcesz prowadzić treningów ze strzelania dynamicznego tylko kiwakowego, bardzo wąska dziedzina, lekko egoistyczna nawet :)
Chciałem Ci wypozyczyć kiwak, nie pasowała Ci pora kiedy go można odebrać.

Przemyślałem jednak dzięki temu tematowi wiele i faktycznie, jak inni wcześniej prosili o namiar, to ja się również przyłączam, podaj porszę namiar gdzie można otrzymać kod SMS i mieć w dyspozycji cały sprzęt.
Byc może warto taką metodę wprowadzić.
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #48 dnia: 15 Września 2023, 11:10:34 »
Zadałem Ci proste pytanie: czy weźmiesz odpowiedzialność za stan techniczny kiwaka jeżeli go umieszczęw dużej wieży, odmówiłeś.
Później piszesz że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni, mamy pozwolenie na broń itd. i nie dojdzie do sytuacji że ktoś kiwaka uszkodzi.
Czyli sam sobie przeczysz obawiając się odpowiedzialności.
Teraz okazuje się, ze nie chcesz prowadzić treningów ze strzelania dynamicznego tylko kiwakowego, bardzo wąska dziedzina, lekko egoistyczna nawet :)
Chciałem Ci wypozyczyć kiwak, nie pasowała Ci pora kiedy go można odebrać.

Przemyślałem jednak dzięki temu tematowi wiele i faktycznie, jak inni wcześniej prosili o namiar, to ja się również przyłączam, podaj porszę namiar gdzie można otrzymać kod SMS i mieć w dyspozycji cały sprzęt.
Byc może warto taką metodę wprowadzić.

Darku, wcale sobie nie zaprzeczam. Otwórz proszę słownik języka polskiego i zobaczysz że odpowiedzialny i odpowiedzialny za coś to dwa różne stwierdzenia.
Ja jestem odpowiedzialny, tzn. gotowy do ponoszenia konsekwencji swoich czynów/decyzji. Zakładam że pozostali członkowie klubu również i że nie przyjmujemy do naszego grona ludzi przypadkowych. Natomiast nie pełnię w klubie żadnej funkcji i nie pobieram za to wynagrodzenia w związku z tym nie mogę być odpowiedzialny za coś, a jedynie za swoje zachowanie w czasie przebywania na strzelnicy.
Na strzelnicy jest wiele przedmiotów do naszej dyspozycji. Są stanowiska strzeleckie, kilka stołów, stare wielkie zielone przesłony, przenośne stojaki do mocowania tarcz, toitoi, ławki. W wieży jest wózek, poppery, blaszki. Od lat każdy z nas korzysta z nich odpowiedzialnie, mimo iż żaden z szeregowych członów klubu nie ponosi za nie odpowiedzialności, więc nie rozumiem czemu ja miałbym być wyjątkiem i odpowiadać za sprzęt ogólnosotępny.
Ja po prostu proponuję żeby do tej listy dorzucić kiwak, który kosztuje dużo mniej niż np. toitoi czy chociażby jeden z tych ciężkich metalowych stołów (czemu nie pytasz mnie czy nie wezmę odpowiedzialności za stan stołu?). W ten sposób będzie dostępny dla chętnych klubowiczów, którzy będą mogli na nim trenować wtedy kiedy mogą, bez zbędnej biurokracji, rejestracji online i angażowania w to innych (dokładnie taka sytuacja miała miejsce, kiedy skontaktowałeś mnie z Leszkiem Kaniowskim, który mieszka w Elblągu, i tak jak ja, ma swoje życie i nie mogliśmy się zgrać w sprawie kiwaka).
Właśnie dlatego ponawiam postulat wstawienia kiwaka do wieży.

Ja nigdy nie mówiłem że chcę prowadzić sekcję dynamiczną. To był twój warunek, żeby wydać do treningu kiwaka.
To jest twój własny wpis:
"Oczywiście masz rację.
Klub organizuje treningi m. in. rzutkowe. Polega to na tym, że powstała sekcja rzutkowa. Osoby zainteresowane umawiają się na trening, zgłaszają jego termin i wyznaczony instruktor ma dostęp do sprzętu. JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY STRZELANIEM DO KIWAKA, ZAŁÓŻ SEKCJĘ DYNAMICZNĄ I PROWADŹ TRENINGI Z UŻYCIEM KIWAKA. Nie widzę tu żadnego problemu żeby udostępnić sprzęt klubowy.
Nie ma jednak opcji na to żeby kiwak był w ogólnodostępnym miejscu, ponieważ nikt nie weźmie za niego odpowiedzialności jeżeli zginie lub zostanie uszkodzony."
Jako że chcę trenować strzelanie do kiwaka (myślę że nie tylko ja) to się zgodziłem, bo takie były twoje warunki.

Jeszcze raz powtarzam. Nie kod SMS, tylko SMS-em kod do kłódki. Takiej zwykłej kłódki z kodem, żeby dostać się na strzelnicę i wpisać do książki.
A na strzelnicy, niepilnowany przez nikogo stały pod daszkiem kiwaki (było ich tam chyba 7), popery, gwiazda i inne szpargały, które wziąłem, zaniosłem na oś, rozstawiłem wedle swojego uznania, przeprowadziłem trening, pogadałem z innym klubowiczem, który się w międzyczasie zjawił, postrzelałem z jego pistoletu, on z mojego. Zakończyłem trening, wszystko spakowałem z powrotem na miejsce i wróciłem do domu.

Byłam już na kilku strzelnicach w Polsce (ostatnio na zawodach w KS Snajper pod Mrągowem) i jest to dość powszechna praktyka że sprzęt klubowy jest dostępny dla klubowiczów.
Dlatego proszę Cię jako prezesa, żebyś wprowadził takie rozwiązanie w naszym klubie i część sprzętu wstawił do wieży.
Jeżeli dalej się nie zgadzasz, to oczywiście podtrzymuję swoją decyzję i poprowadzę następny trening (proponuję niedzielę 01.10.2023r. o 12:00; oczywiście pod warunkiem że będzie kiwak, bo trening bez sprzętu każdy może zrobić sobie sam).

Na koniec chcę podkreślić: Darku, nie jestem twoim wrogiem, nie mam intencji Ci, ani nikomu w klubie szkodzić. Po prostu poddaję pod dyskusję propozycję rozwiązań, które w mojej opinii (oczywiście nie musisz się z tym zgadzać) są dla klubowiczów (w tym oczywiście mnie i nie mam zamiaru tego ukrywać) korzystne.
I jeszcze jedno. Marek Kędzierski zarzuca mi że załatwiam prywatę i nigdy nie miałem na myśli rozwoju dynamiki w klubie. Widocznie nic o mnie nie wie. Jeszcze w zeszłym roku, brałem czynny udział w organizowaniu 3GUNowych zawodów. Osobiście projektowałem i budowałem tory z tego co się dało pozbierać na naszej strzelnicy. Pracowałem przy resetowaniu torów i sędziowaniu. Napisałem skrócony regulamin z przepisów bezpieczeństwa, żeby osoby które nigdy nie strzelały dynamiki mogły się z nim zapoznać przed zawodami. Bardzo chętnie do tego wrócę, ale to już temat na oddzielną dyskusję.

mruty

  • Wiadomości: 75
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #49 dnia: 15 Września 2023, 15:38:03 »
Dlaczego piszesz że nie weźmiesz odpowiedzialności za kiwaka jeżeli chcesz z niego korzystać?
Tak informacyjnie wkleję za co odpowiedzialny jest prowadzący strzelanie:
Obowiązki prowadzącego są jasno określone. Mówimy tutaj o następujących punktach: odpowiada za bezpieczeństwo użytkowników strzelnicy oraz osób im towarzyszących, a także odpowiada za szkody powstałe podczas strzelania oraz spowodowanie wypadku stosownie do zasad określonych w odrębnych przepisach.
Gdyby każdy tak jak powinien zgłaszał swój pobyt na strzelnicy dzwoniąc albo wysyłając sms, to podejrzewam że mielibyśmy dostęp do większej ilości sprzętu. Wtedy też można by pociągnąć do odpowiedzialności tych którzy przestrzelili belki czy rynny.

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1577
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Września 2023, 23:40:50 »
Gdyby każdy tak jak powinien zgłaszał swój pobyt na strzelnicy dzwoniąc albo wysyłając sms, to podejrzewam że mielibyśmy dostęp do większej ilości sprzętu. Wtedy też można by pociągnąć do odpowiedzialności tych którzy przestrzelili belki czy rynny.

Otwórz proszę słownik języka polskiego i zobaczysz że odpowiedzialny i odpowiedzialny za coś to dwa różne stwierdzenia.
Kiedyś ktoś zostawił na osi poprzestrzelanego m. in. laptopa i nie posprzątał po sobie.
Wiadomo coś Ci na ten temat?

Nadal nie dowiedzieliśmy się gdzie jest taka ogólnodostępna strzelnica, że wystarczy otrzymać kod SMS do kłódki i można miec dostęp do wszystkich zasobów strzelnicy.
Dlaczego to tak ukrywasz?
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

mruty

  • Wiadomości: 75
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #51 dnia: 16 Września 2023, 00:11:14 »
Nasza strzelnica pod względem dostępności, a sam klub pod względem opłat, organizacji itd, są super. Kumpel z Olsztyna jak zobaczył naszą strzelnicę, dowiedział się o składkach i że praktycznie zawsze może sobie postrzelać, już chce się przenosić do nas. Dlaczego dużo osób z Elbląga woli dojeżdżać do Ostródy? Przecież mają strzelnicę na miejscu.
Co do porządku, po tym jak zbierałem tego laptopa, już jest bardzo fajnie. Nie wiem co to za klub gdzie nikt nie pilnuje a jest dostępnych 7 kiwaków, za to znam kluby w których jak się jest członkiem klubu jest zniżka w opłacie za korzystanie z osi.
Ten klub jest praktycznie za darmo.

Michał

  • Wiadomości: 105
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Września 2023, 08:19:41 »
Dlaczego dużo osób z Elbląga woli dojeżdżać do Ostródy? Przecież mają strzelnicę na miejscu.

Moja uwaga jest niezwiązana z zasadniczym tematem wątku, ale muszę skomentować tą bzdurę powyżej.
W Elblągu nie ma strzelnicy, bo to co jest - to obiekt nadający się jedynie do uprawiania strzelectwa olimpijskiego pod okiem klasycznego leśnego dziadka, któremu wszystko powyżej 22lr za głośno hałasuje,  pała on również silna niechęcią do sytuacji gdy strzaly padają w odstępach mniejszych niż kilkadziesiąt sekund :)
Zatem - NIE - w Elblągu nie ma strzelnicy. Jest tylko jakaś popierdółka.
« Ostatnia zmiana: 16 Września 2023, 08:21:36 wysłana przez Michał »

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #53 dnia: 17 Września 2023, 15:27:37 »
Dlaczego piszesz że nie weźmiesz odpowiedzialności za kiwaka jeżeli chcesz z niego korzystać?
Tak informacyjnie wkleję za co odpowiedzialny jest prowadzący strzelanie:
Obowiązki prowadzącego są jasno określone. Mówimy tutaj o następujących punktach: odpowiada za bezpieczeństwo użytkowników strzelnicy oraz osób im towarzyszących, a także odpowiada za szkody powstałe podczas strzelania oraz spowodowanie wypadku stosownie do zasad określonych w odrębnych przepisach.
Gdyby każdy tak jak powinien zgłaszał swój pobyt na strzelnicy dzwoniąc albo wysyłając sms, to podejrzewam że mielibyśmy dostęp do większej ilości sprzętu. Wtedy też można by pociągnąć do odpowiedzialności tych którzy przestrzelili belki czy rynny.

Nie zrozumieliśmy się.
Oczywiście że wezmę odpowiedzialność za kiwaka w czasie kiedy go używam. To jest jasne jak słońce i dotyczy każdego klubowicza. Nieważne czy to ja, ty, czy prezes.
To co Darek proponuje to żebym za niego odpowiadał 24h/dobę 7 dni w tygodniu i na to się nie zgodzę (podejrzewam że ty też nie, popraw mnie jeśli się mylę).
Nikt nie robi afery i nie każe mi odpowiadać za blaszki, popery i wózek schowane w wieży, a leżą tam od lat. Wszyscy z nich korzystają, potem odkładają na miejsce i każdy jest zadowolony. Opieramy się na wzajemnym zaufaniu i to działa. Ja zaproponowałem żeby do tego sprzętu dorzucić jeszcze kiwaka. Wytłumacz mi proszę co w tym złego.
Niech mi ktokolwiek wytłumaczy co złego jest w takim rozwiązaniu?

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #54 dnia: 17 Września 2023, 15:37:11 »
Gdyby każdy tak jak powinien zgłaszał swój pobyt na strzelnicy dzwoniąc albo wysyłając sms, to podejrzewam że mielibyśmy dostęp do większej ilości sprzętu. Wtedy też można by pociągnąć do odpowiedzialności tych którzy przestrzelili belki czy rynny.

Kiedyś ktoś zostawił na osi poprzestrzelanego m. in. laptopa i nie posprzątał po sobie.
Wiadomo coś Ci na ten temat?

Nadal nie dowiedzieliśmy się gdzie jest taka ogólnodostępna strzelnica, że wystarczy otrzymać kod SMS do kłódki i można miec dostęp do wszystkich zasobów strzelnicy.
Dlaczego to tak ukrywasz?
[/quote]

Nie bardzo widzę związek. Czy to był klubowy laptop?

A ja się nadal nie dowiedziałem po co wam ta informacja. Nie zmieniaj tematu. Rozmawiajmy o naszym klubie.
Czy trening w niedzielę 01.10.2023r. o 12:00 jest aktualny?

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #55 dnia: 17 Września 2023, 15:49:40 »
Nasza strzelnica pod względem dostępności, a sam klub pod względem opłat, organizacji itd, są super. Kumpel z Olsztyna jak zobaczył naszą strzelnicę, dowiedział się o składkach i że praktycznie zawsze może sobie postrzelać, już chce się przenosić do nas. Dlaczego dużo osób z Elbląga woli dojeżdżać do Ostródy? Przecież mają strzelnicę na miejscu.
Co do porządku, po tym jak zbierałem tego laptopa, już jest bardzo fajnie. Nie wiem co to za klub gdzie nikt nie pilnuje a jest dostępnych 7 kiwaków, za to znam kluby w których jak się jest członkiem klubu jest zniżka w opłacie za korzystanie z osi.
Ten klub jest praktycznie za darmo.

Czy ja napisałem coś złego o naszej strzelnicy? Jestem bardzo zadowolony z tego jak działa klub, ale nie udawajmy że jest to najlepszy klub na świecie i nic już nie można poprawić.
Ja jedynie wychodzę z propozycją niewielkiej zmiany tj. żeby do kilku ogólnodostępnych rzeczy składowanych w wieży, dorzucić jeszcze jedną.
Dlaczego tak trudno to zrozumieć? Dlaczego to taki problem? Wytłumaczcie mi proszę kto na tym straci? Przecież ten sprzęt jest dla nas.

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1577
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #56 dnia: 17 Września 2023, 19:16:30 »
Kiedyś ktoś zostawił na osi poprzestrzelanego m. in. laptopa i nie posprzątał po sobie.
Wiadomo coś Ci na ten temat?
to nie był klubowy laptop, ale "ktoś" z kolegami ostrzelał laptop i inne urządzenia elektorniczne i tak to wszystko zostawił na osi, zapomniał posprzątać.

A ja się nadal nie dowiedziałem po co wam ta informacja. Nie zmieniaj tematu. Rozmawiajmy o naszym klubie.
dlaczego nie chcesz tego napisać gdzie jest taki klub że otrzymujesz kod SMS do kłódki i możesz ze wszystkiego korzystać. Może zadzwonie tam i dowiem się na jakich zasadach to działa i wprowadzimy to u nas w Klubie skoro tak Ci to odpowiada.
Tylko jakoś dziwnie ciągle unikasz odpowiedzi.

Nie zrozumieliśmy się.
Oczywiście że wezmę odpowiedzialność za kiwaka w czasie kiedy go używam. To jest jasne jak słońce i dotyczy każdego klubowicza. Nieważne czy to ja, ty, czy prezes.
To co Darek proponuje to żebym za niego odpowiadał 24h/dobę 7 dni w tygodniu i na to się nie zgodzę (podejrzewam że ty też nie, popraw mnie jeśli się mylę).
Nikt nie robi afery i nie każe mi odpowiadać za blaszki, popery i wózek schowane w wieży, a leżą tam od lat. Wszyscy z nich korzystają, potem odkładają na miejsce i każdy jest zadowolony. Opieramy się na wzajemnym zaufaniu i to działa. Ja zaproponowałem żeby do tego sprzętu dorzucić jeszcze kiwaka. Wytłumacz mi proszę co w tym złego.
Niech mi ktokolwiek wytłumaczy co złego jest w takim rozwiązaniu?
Poperów mamy jeszcze 25, wózki są jeszcze 4, blaszek sam nie wiem ile, a kiwak jeden i dlatego nie jest ogólnie dostępny tak jak np. maszyna do rzutek.

Może zróbmy tak: kupisz kiwak na fakturę Gardy. Wstawisz do do wieży i za 6 miesięcy zwrócimy Ci kasę jeżeli będzie w dobrym stanie.
Takie rozwiązanie powinno Cie zadowolić.
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #57 dnia: 19 Września 2023, 20:25:40 »
Darku, jeżeli nie kłamiesz i rzeczywiście rozważasz żeby tam zadzwonić (w co szczerze wątpię) to nie musisz. Ja służę pomocą i już wyjaśniam:
Wcale nie musisz wprowadzać rewolucyjnych rozwiązań i udostępniać całego wyposażenia strzelnicy (nigdy czegoś takiego nie proponowałem). Takie rozwiązanie w naszym klubie już jest i nazywa się składzik w wieży. Po prostu w innych klubach nie jest zamykany na klucz i jest tam więcej sprzętu dostępnego dla klubowiczów.
Voila! Nie musisz już dzwonić. Zagadka rozwiązana. Teraz wystarczy wprowadzić takie rozwiązanie u nas i wstawić kiwak do składziku, ale oboje wiemy że Tobie wcale na tym nie zależy.

Może zróbmy tak: kup za nasze pieniądze które wpłaciliśmy do klubu, drugiego kiwaka i udostępnij go nam do treningu. W ten sposób będziesz mógł się wykazać się działalnością zgodną ze statusem KS Garda, zamiast w pokrętny sposób odmawiać klubowiczom coś do czego mają prawo.
Co to w ogóle jest za pomysł! Co jeszcze mam do klubu kupić?
Ta rozmowa robi się coraz bardziej niedorzeczna.

Ponawiam pytanie: co z treningiem 01.10.2023r.? Znowu poczekasz z otwarciem rejestracji do ostatniej chwili i powiesz mi że niczego nie udostępnisz bo zapisało się 9 osób zamiast 10?
W co ty grasz? To już przestaje być śmieszne.

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1577
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #58 dnia: 20 Września 2023, 15:09:24 »
Ponawiam pytanie: proszę podaj nazwę klubu gdzie otrzymałeś kod SMS i miałeś udostępnione zasoby strzelnicy.
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #59 dnia: 20 Września 2023, 21:39:26 »
Ponawiam pytanie: proszę podaj nazwę klubu gdzie otrzymałeś kod SMS i miałeś udostępnione zasoby strzelnicy.


Darku, z całym szacunkiem, ale nie muszę na nie odpowiadać. To nie dotyczy ani ciebie, ani naszego klubu.
Jest to moja prywatna sprawa.
Przestań mnie pytać o rzeczy nieistotne i zajmij się proszę problemem z którym się tutaj do Ciebie zwróciłem.
Co z treningiem 01.10.2023r.? Panie prezesie, czy osoby chętne na trening z celem ruchomym mogą liczyć na pomoc Klubu czy nie?
To jest proste pytanie. Przestań proszę nas zwodzić.