Autor Wątek: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie  (Przeczytany 4743 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1577
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Września 2023, 21:42:16 »
Na strzelnicy, wiosną i latem, jestem kilka razy w miesiącu, wystarczy sprawdzić wpisy w rejestrze pobytu na strzelnicy i sięgnąć pamięcią wstecz, bo widzieliśmy się kilka razy osobiście. Nie wiem dlaczego takie rzeczy wypisujesz.
Sprawdziłem SMSy i maile, nie zauważyłem ani jednego zgłoszenia pobytu na strzelnicy.

Na strzelnicy, wiosną i latem, jestem kilka razy w miesiącu, wystarczy sprawdzić wpisy w rejestrze pobytu na strzelnicy i sięgnąć pamięcią wstecz, bo widzieliśmy się kilka razy osobiście. Nie wiem dlaczego takie rzeczy wypisujesz.

Strzelam już od jakiegoś czasu i pojawiła się potrzeba treningu strzelania do celów ruchomych.
Jestem w klubie sportowym i oczywistym jest, chyba dla wszystkich, że klub jest od tego żeby w nim trenować.

Wszystko to znajduje się w statucie naszego klubu
Rozdział II
paragraf 8 mówi:
Celem KS GARDA jest działalność sportowa, rekreacyjna i popularyzatorska w zakresie strzelectwa i jego historii,
polegająca na wszelkich formach aktywności fizycznej, które przez uczestnictwo doraźne lub zorganizowane wpływają na wypracowanie lub poprawienie kondycji fizycznej i psychicznej, rozwój stosunków społecznych lub osiągnięcie WYNIKÓW SPORTOWYCH na wszelkich poziomach.

paragraf 9 z kolei:
KS GARDA realizuje swoje cele statutowe poprzez :
...
2) stwarzanie członkom Stowarzyszenia odpowiednich warunków do uprawiania strzelectwa przez zapewnienie im:
   a) bezpiecznych warunków uprawiania strzelectwa,
   b) opieki trenerskiej,
   c) WŁAŚCIWYCH URZĄDZEŃ, SPRZĘTU i materiałów szkoleniowych.

gdzie tu widzisz, że ma być ogólnodostępny kiwak?

Zwróciłem się do ciebie, jako prezesa, z propozycją zmian, które pomogę sprawniej realizować cele statutowe. Zmian korzystnych nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich klubowiczów chętnych do trenowania. Czyli wstawienie kiwaka do wieży.
jesteś pierwszy który domaga się udostepnienia kiwaka i wstawienia go do ogólnodostępnej wieży

Owszem, zgodziłeś się, ale pod pewnymi warunkami, które oczywiście nie są do przyjęcia dla nikogo (nie wiem z jakiego tytułu jako szeregowy członek klubu mam odpowiadać za wyposażenie strzelnicy).
kto w takim razie wg Ciebie ma odpowiadać za wyposażenie strzelnicy?

Owszem zgodziłeś się na wypożyczenie, ale realizacja tego okazała się niemożliwa (bardzo zabawny jest fakt że zarzucasz mi, że proponuję trening w czwartek o 12:00, ale nie widzisz nic dziwnego w tym że kiwaka mogłem wypożyczyć tylko w środę o 08:00 rano).
co w tym dziwnego, że mogłeś odebrać kiwak o godz. 8:00 ?

Ponawiam propozycję która jest najprostsza i nie angażuje innych osób, czyli wstawienia kiwaka do wieży.
Nie traktuj członków klubu jak debili lub złodziei. Nikt tego nie ukradnie, ani nie rozwali. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, którym dano pozwolenie na broń.
skoro tak jest to dlaczego nie chcesz wziąć odpowiedzialności za sprzęt klubowy, który na Twoje żądanie wstawię do wieży?
Przecież zapewniasz, że nikt tego nie rozwali

Darku, zostałeś prezesem, wszyscy liczymy na zmiany, ale na lepsze.
Bardzo cię proszę. Przemyśl to wszystko raz jeszcze.
Ja naprawdę nie mam złej woli, nie chcę nikomu szkodzić, ani z nikim się kłócić. Chcę po prostu trenować i liczyłem na wsparcie klubu.
przemyślę, obiecuję
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

jurek

  • Wiadomości: 22
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Września 2023, 21:54:52 »
Dostałem SMS-em kod do kłódki, wziąłem i przygotowałem to co było mi potrzebne, potrenowałem, spakowałem wszystko z powrotem, zamknąłem i wróciłem szczęśliwy na piwko

możesz zdradzić jaka to strzelnica i gdzie?

Ja tez chętnie się dowiem, jeżeli to nie tajemnica.

A po co wam ta informacja, jeżeli to nie tajemnica :)

żeby czasami skorzystac
dlatego prosze o taka informacje

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Września 2023, 10:23:03 »
Dostałem SMS-em kod do kłódki, wziąłem i przygotowałem to co było mi potrzebne, potrenowałem, spakowałem wszystko z powrotem, zamknąłem i wróciłem szczęśliwy na piwko

możesz zdradzić jaka to strzelnica i gdzie?

Ja tez chętnie się dowiem, jeżeli to nie tajemnica.

A po co wam ta informacja, jeżeli to nie tajemnica :)

żeby czasami skorzystac
dlatego prosze o taka informacje

To rozmawiaj z Darkiem. Właśnie z tego powodu jest ta dyskusja.
Żebyśmy nie musieli prosić ludzi po innych strzelnicach.

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1577
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #33 dnia: 14 Września 2023, 11:14:12 »
Dostałem SMS-em kod do kłódki, wziąłem i przygotowałem to co było mi potrzebne, potrenowałem, spakowałem wszystko z powrotem, zamknąłem i wróciłem szczęśliwy na piwko

możesz zdradzić jaka to strzelnica i gdzie?

Ja tez chętnie się dowiem, jeżeli to nie tajemnica.

A po co wam ta informacja, jeżeli to nie tajemnica :)

żeby czasami skorzystac
dlatego prosze o taka informacje

To rozmawiaj z Darkiem. Właśnie z tego powodu jest ta dyskusja.
Żebyśmy nie musieli prosić ludzi po innych strzelnicach.
ja nie wiem gdzie jest strzelnica żeby kodem SMS otworzyć wszystko :(
« Ostatnia zmiana: 14 Września 2023, 11:15:51 wysłana przez Darek65 »
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

jurek

  • Wiadomości: 22
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Września 2023, 11:18:12 »
Chyba koloryzujesz i dlatego nie chcesz wyjawic gdzie mozna korzystac ze strzelnicy i dostac wyposazenie do dyspozycji bo dziwnie to zatajasz :)

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Września 2023, 12:32:05 »
Dostałem SMS-em kod do kłódki, wziąłem i przygotowałem to co było mi potrzebne, potrenowałem, spakowałem wszystko z powrotem, zamknąłem i wróciłem szczęśliwy na piwko

możesz zdradzić jaka to strzelnica i gdzie?

Ja tez chętnie się dowiem, jeżeli to nie tajemnica.

A po co wam ta informacja, jeżeli to nie tajemnica :)

żeby czasami skorzystac
dlatego prosze o taka informacje

To rozmawiaj z Darkiem. Właśnie z tego powodu jest ta dyskusja.
Żebyśmy nie musieli prosić ludzi po innych strzelnicach.
ja nie wiem gdzie jest strzelnica żeby kodem SMS otworzyć wszystko :(

Nie kodem SMS. Tylko SMS-em dostałem kody do kłódki.
Nie musisz wiedzieć. Lepiej skupmy się na naszym klubie.

jurek

  • Wiadomości: 22
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Września 2023, 12:53:12 »
Czyli cos krecisz z tym dostepem do wszystkiego :)
Chcialem czasami skorzystac z wiekszej ilosci poperow i kiwaka albo gwiazdy i liczylem ze podasz namiar gdzie mozna bezproblemowo isc i postrzelac ale chyba to tylko twoje wymysly.

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #37 dnia: 14 Września 2023, 13:17:35 »
Chyba koloryzujesz i dlatego nie chcesz wyjawic gdzie mozna korzystac ze strzelnicy i dostac wyposazenie do dyspozycji bo dziwnie to zatajasz :)

Nie koloryzuję. :)
Jeżeli tak was interesuje możliwość strzelania do kiwaków i tak wam się podoba możliwość dostania wyposażenia do dyspozycji to macie idealną okazję żeby porozmawiać o tym z prezesem.

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #38 dnia: 14 Września 2023, 13:21:59 »
Czyli cos krecisz z tym dostepem do wszystkiego :)
Chcialem czasami skorzystac z wiekszej ilosci poperow i kiwaka albo gwiazdy i liczylem ze podasz namiar gdzie mozna bezproblemowo isc i postrzelac ale chyba to tylko twoje wymysly.

Widzę że nie tylko ja mam takie potrzeby.
Skoro tak Ci zależy na takim bezproblemowym dostępie do sprzętu to czemu nie poprosisz prezesa?
Darku, jest już dwóch chętnych.
Jurek też prosi żeby wstawić kiwaka do wieży.

jurek

  • Wiadomości: 22
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #39 dnia: 14 Września 2023, 13:53:39 »
Otóż nie, nie potrzebuję kiwaka, za to chciałbym pomęczyć gwiazdę ze strzelby ;D. Naciski z mojej strony mają na celu głównie sprawdzenie czy nie mijasz się z prawdą...

tkendi

  • Wiadomości: 19
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #40 dnia: 14 Września 2023, 13:58:08 »
No i po treningu :)
Tylko nie wiem czemu, odpowiedzialnego za trening nie było i informacji, że się nie odbędzie również brak.

Chyba koloryzujesz i dlatego nie chcesz wyjawic gdzie mozna korzystac ze strzelnicy i dostac wyposazenie do dyspozycji bo dziwnie to zatajasz :)

Nie koloryzuję. :)
Jeżeli tak was interesuje możliwość strzelania do kiwaków i tak wam się podoba możliwość dostania wyposażenia do dyspozycji to macie idealną okazję żeby porozmawiać o tym z prezesem.

Ja bym nie nazwał tego koloryzowaniem, tylko sposobem na długi nos :)

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #41 dnia: 14 Września 2023, 14:41:46 »
No i po treningu :)
Tylko nie wiem czemu, odpowiedzialnego za trening nie było i informacji, że się nie odbędzie również brak.

Chyba koloryzujesz i dlatego nie chcesz wyjawic gdzie mozna korzystac ze strzelnicy i dostac wyposazenie do dyspozycji bo dziwnie to zatajasz :)

Nie koloryzuję. :)

Jeżeli tak was interesuje możliwość strzelania do kiwaków i tak wam się podoba możliwość dostania wyposażenia do dyspozycji to macie idealną okazję żeby porozmawiać o tym z prezesem.

Ja bym nie nazwał tego koloryzowaniem, tylko sposobem na długi nos :)

Tu jest twój wpis z tematu o zawodach:
"Eljas, nie wiem czemu, ale widzę, ze moj wpis traktujesz jak jakiś atak.
Jak napisałem, jestem mocno za rozwojem dynamiki w klubie, tak jak i Ty.zatem szkoda energii na przepychanie się i lepiej wykorzystać to w celach z ?agitki z Pcimia?.
Jako, ze jesteś bardziej doświadczonym strzelcem dynamicznym niż ja, i byłeś na zawodach w innych klubach, zaproponuj rozwiązania. Wydaje mi się, ze zarząd nie będzie robił problemów, aby ta gałąź strzelectwa rozwijała się w klubie.
Niestety, bez zaangażowania z naszej strony nic nie wypali, na co chciałem zwrócić uwagę w moim poprzednim wpisie."

Na chwilę obecną żaden twój post nie pomaga w rozwoju dynamiki w klubie (na czym podobno Ci zależy). Jedyne co robisz to zarzucasz mi kłamstwo i bawisz się w przepychanie się (na które rzekomo jak sam twierdzisz szkoda energii).
Otóż nie kłamię. Nie musisz mi wierzyć. Nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć. Nawet nie wiem kto się za tym nickiem kryje.

Jeżeli naprawdę jesteś zainteresowany rozwojem dynamiki rozmawiaj z prezesem a nie ze mną.

Eljas

  • Wiadomości: 52
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #42 dnia: 14 Września 2023, 14:48:44 »
No i po treningu :)
Tylko nie wiem czemu, odpowiedzialnego za trening nie było i informacji, że się nie odbędzie również brak.

Treningu nie było, bo prezes nie pozwolił na udostępnienie kiwaka do treningu. Nie raczył też mnie i nikogo innego o tym fakcie powiadomić. Dowiedziałem się od Radka, który miał mi go wydać z blaszaka.

Nie dostałem też od Darka żadnych informacji ile osób się zapisało, a sam nie mam żadnych możliwości sprawdzenia bo rejestracja jest na stronie. Krótko mówiąc zostałem olany.
Tak wygląda wsparcie klubu.
« Ostatnia zmiana: 14 Września 2023, 14:52:24 wysłana przez Eljas »

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1577
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #43 dnia: 14 Września 2023, 15:22:50 »
No i po treningu :)
Tylko nie wiem czemu, odpowiedzialnego za trening nie było i informacji, że się nie odbędzie również brak.

Treningu nie było, bo prezes nie pozwolił na udostępnienie kiwaka do treningu. Nie raczył też mnie i nikogo innego o tym fakcie powiadomić. Dowiedziałem się od Radka, który miał mi go wydać z blaszaka.

Nie dostałem też od Darka żadnych informacji ile osób się zapisało, a sam nie mam żadnych możliwości sprawdzenia bo rejestracja jest na stronie. Krótko mówiąc zostałem olany.
Tak wygląda wsparcie klubu.
Znowu mijasz się z prawdą.
Kiwak jest w kontenerze do dyspozycji na treningi o ile są chętni, a takich nie było.
Nie pisz teraz, że trening się nie odbył bo nie dostałes kiwaka.
Gdyby uzbierała się grupa chętnych, otrzymałbyś na maila listę z uczestnikami i Radek wydałby klucz od kontenerów.
Jakby Ci zależało na informacji odnośnie ilości osób, to sam też byś mógł zadzwonić, a tego nie zrobiłeś.
Nie zostałes olany, tylko bijesz pianę, bo nie dostałeś kiwaka i jeszcze chcesz innych w swoją gierkę wciągnąć.
Wcześniej podałem Ci kilka faktów, gdzie zmieniasz rzeczywistość, a mimo to nadal to robisz.
Pytał Cie ktoś, gdzie można potrenować po otrzymaniu SMS z kodem i też nie chcesz udzielić odpowiedzi.
Może pora trochę ochłonąć?
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

tkendi

  • Wiadomości: 19
Odp: Strzelectwo Dynamiczne w Klubie
« Odpowiedź #44 dnia: 14 Września 2023, 16:04:14 »
Eljas, kto był odpowiedzialny za trening, prezes czy Ty??
Masz rację przepycham się z Toba, bo czytając Twoje wpisy dochodzę do jednego wniosku: w nosie masz rozwój strzelectwa dynamicznego w klubie, natomiast pod przykrywką właśnie tego rozwoju starasz się załatwić swój prywatny interes.
Już to pisałem: trening w środku tygodnia w środku dnia??? Taki termin treningu ma się przyczynić do rozwoju dynamiki w klubie czy Twojego rozwoju?? I dlatego uważam, że nic nie zrobisz i nie zamierzałeś robić w tym kierunku.
Kolejna kwestia to, że Twoja roszczeniowość, wręcz poraża.
A pod nickiem tkendi kryje się Maciek Kędzierski.
Na tym kończę dyskusje z Tobą, bo mi szkoda czasu :)
Pozdrawiam i wielu sukcesów życzę.