Autor Wątek: KrakĂłw Open 2007  (Przeczytany 5245 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ostry

  • Wiadomości: 200
KrakĂłw Open 2007
« dnia: 29 Sierpień 2007, 23:00:51 »
W dniach 31.08. - 01.09.2007 r. w Krakowie odbędą się zawody Kraków Open 2007 Level III.
Jest to największa i chyba najlepiej przygotowana impreza IPSC w Polsce. SwĂłj udział w zawodach zgłosiło prawie 300  :!:  :shock: zawodnikĂłw z kraju i ze świata, w tym mistrzowie świata w te klocki Saul Kirsch z team'em fabrycznym STI oraz Adam Tyc z ekipą CZ-ki. Oj, będzie się działo i z pewnością będzie na co popatrzeć.  :D Walka będzie się toczyła na 18-tu stage'ach  :shock:
A olsztyńskie jaskółki ćwirkają, że na imprezę tą wybiera się też trzech shooter'ów z KS Garda. :D
Szczegóły imprezy oraz biezące wiadomości tutaj: http://www.zsd.org.pl/index.php
Do usłyszenia i zobaczenia po powrocie :D
Si vis pacem para bellum ;-)
www.reshoot.pl

S

  • Wiadomości: 225
KrakĂłw Open 2007
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień 2007, 23:11:32 »
Zróbcie tym razem o kilka (najlepiej dziesiąt) zdjęć więcej, to i my popatrzymy ;)
Powodzenia!  :)
Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.

pimos

  • Administrator
  • Wiadomości: 251
KrakĂłw Open 2007
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Sierpień 2007, 08:17:09 »
... i jakieś filmidła nakręćcie....

pzdr

Prezes

  • Wiadomości: 1628
KrakĂłw Open 2007
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Sierpień 2007, 10:41:25 »
Z tego co można przeczytać na stosownej stronie internetowej to lista zawodników Kraków Open 2007 Level III obejmuje 320 osób.

Z Klubu Strzeleckiego Garda startują trzy osoby: Tomasz Bajerowski, Jarosław Korzeniowski i Jacek Ostrzycki.

Ze strzelców odwiedzających nas czasami na Kaczorach dopatrzyłem się: Mariana i Karola Kopiec, Andrzeja i Tomasza Amer, Łukasza Borkowskiego i Andrzeja Zdzitowieckiego.

Ĺťyczę skucesĂłw :!:  :!:  :!:

Prezes

  • Wiadomości: 1628
KrakĂłw Open 2007
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Wrzesień 2007, 22:19:47 »
Zawody Strzeleckie w/g zasad I.P.S.C. (Międzynarodowej Federacji Strzelectwa Praktycznego) - Cracow Open 2007 Polish National Championship Level III - zostały zakończone.

Komunikat klasyfikacyjny znajduje się na stronie Regionu IPSC Polska pod adresem    http://ipsc-poland.org/wyniki/2007/0901_CO2007/CO2007_komunikat.pdf

W klasyfikacji generalnej nasi koledzy zajęli następujące miejsca:

Klasa Production
52. Tomasz Bajerowski z wynikiem 38,89 % na 72 startujących

Klasa Standard
49. Jacek Ostrzycki z wynikiem 58,71 %
54. Jarosław Korzeniowski z wynikiem 57,66 %
na 96 startujących

Warto nadmienić, że w każdej z tych klas pierwsze dziesięć miejsc przypadło zawodnikom - obcokrajowcom.

W klasyfikacji wg regionów - w Regionie IPSC Polska nasi koledzy zajęli miejsca:

Klasa Production
27. Tomasz Bajerowski z wynikiem 57,53 % na 41 startujących,

Klasa Standard
12. Jacek Ostrzycki z wynikiem 76,05 %
15. Jarosław Korzeniowski z wynikiem 74,45 %,
na 35 startujących.

Gratulacje!  :D

pimos

  • Administrator
  • Wiadomości: 251
KrakĂłw Open 2007
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Wrzesień 2007, 08:01:06 »
gratulacje Panowie. Napiszcie jak było, parę fotek też by się przydało....

endemit

  • Wiadomości: 905
KrakĂłw Open 2007
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Wrzesień 2007, 18:03:21 »
:roll: Ja głównie misiłem :roll:
A zdjęcia będą - film, nie wiem, bo prawie 3 godziny chyba nakręciłem - jak się otrzepiemy z kurzu...
Warto jeździć!!!!
Oj, warto... :wink:

S

  • Wiadomości: 225
KrakĂłw Open 2007
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Wrzesień 2007, 19:23:08 »
To może potnij ten film na kawałki ? ;)
A zdjęcia wyślij do mnie albo do Prezesa na maila.
Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.

Ostry

  • Wiadomości: 200
KrakĂłw Open 2007
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Wrzesień 2007, 21:00:44 »
Cracow Open 2007 przemineło z wielkim hukiem. :!:
Ja co prawda nie misiłem aż tak bardzo, ale za to walczyłem z oporem materii mojego gun'a :twisted:
Ciął mi się, a raczej rżnął, jak rumuńska tirówka na leśnym zakręcie :oops: Zebrane konsylium fachowców, łącznie z mistrzem świata, stwierdziło, że winne są nie dopracowane magazynki. Znalezliśmy na to sposób ale dopiero na niedzielnym treningu po zawodach w którym miałem zaszczyt wziąć udział.
Tak jak napisał Endemit. Jezdzić warto i trzeba, bo to przede wszystkim doskonałe okoliczności szkoleniowe :!:
Są zdjęcia i materiał filmowy. Myślę, Ĺźe Endemit złoĹźy to wszystko w czytelną, sensowną całość i będzie na co popatrzeć :shock:  :idea:
Polecam kaĹźdemu kogo ten sport Ĺźywotnie  interesuje i proponuje choć raz na taką imprezę pojechać :D  Naprawdę warto.
Wkrótce zdamy szerszą relację z CO 2007 :wink: ...ale to se ne vrati
Si vis pacem para bellum ;-)
www.reshoot.pl

endemit

  • Wiadomości: 905
KrakĂłw Open 2007
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Wrzesień 2007, 12:12:26 »
A jak mam pociąć??? Ja mam kamerę cyfrową! :shock:

S

  • Wiadomości: 225
KrakĂłw Open 2007
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Wrzesień 2007, 12:15:51 »
Musisz zgrać cały film na komputer i wtedy użyć jakiegoś programu do obróbki, który daje możliwość wycinania fragmentów filmu. Polecam VitrualDub, darmowy, bardzo prosty w obsłudze. Weź laptopa ze sobą na strzelnicę 16 ze zgranym filmem i ściągniętym programem to Ci pokażę ;p
Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.

Łukasz

  • Wiadomości: 33
KrakĂłw Open 2007
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Wrzesień 2007, 13:13:59 »
Endemid jesli możesz, to wypal filmy wszelkie z CO oraz z zawodów o których mówiłeś w Krakowie.
Wszystko wskazuje że dotrę do Was 16 :o . Może nawet nie sam :?: .
Pozdrawiam,
Łukasz.
Ĺźadna trumna nie ma kieszeni

jaczax

  • Wiadomości: 278
KrakĂłw Open 2007
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Wrzesień 2007, 11:22:07 »
Cytat: "<Ostry>"
Cracow Open 2007 przemineło z wielkim hukiem. :!:
Ja co prawda nie misiłem aż tak bardzo, ale za to walczyłem z oporem materii mojego gun'a :twisted:
Ciął mi się, a raczej rżnął, jak rumuńska tirówka na leśnym zakręcie :oops: Zebrane konsylium fachowców, łącznie z mistrzem świata, stwierdziło, że winne są nie dopracowane magazynki. Znalezliśmy na to sposób ale dopiero na niedzielnym treningu po zawodach w którym miałem zaszczyt wziąć udział.
Tak jak napisał Endemit. Jezdzić warto i trzeba, bo to przede wszystkim doskonałe okoliczności szkoleniowe :!:
Są zdjęcia i materiał filmowy. Myślę, Ĺźe Endemit złoĹźy to wszystko w czytelną, sensowną całość i będzie na co popatrzeć :shock:  :idea:
Polecam kaĹźdemu kogo ten sport Ĺźywotnie  interesuje i proponuje choć raz na taką imprezę pojechać :D  Naprawdę warto.
Wkrótce zdamy szerszą relację z CO 2007 :wink: ...ale to se ne vrati


Cóż, szkoda, że nie mogłem tam pojechać z Wami, dlatego też bardzo ciekaw jestem i chętnie oblukam materiały z tych zawodów. Szkoda Jacku, że nie wystartowałeś z Hakiem, starym dobrym sprzętem lub po zacięciach w Kaczorach nie doszedłeś co się dzieje z tym nowym sprzętem. Szkoda, bo na pewno byś dokopał paru ważniakom z zagranicy :) Ale na następnych będzie znacznie lepiej.
Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają -
narkotykom powiedz NIE!