Autor Wątek: Broń i amunicja  (Przeczytany 3327 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ostry

  • Wiadomości: 200
Broń i amunicja
« dnia: 05 Luty 2007, 22:04:03 »
Poczytałem trochę ostatnio na temat broni i amunicji - róşnej. Niby nic szczegĂłlnego, ale zdziwienie moje  :shock:  było  na tyle dokumentne i bezgarniczne, Ĺźe chciałem i Was drodzy koledzy z tą  interesującą lekturą zapoznać. Niestety z przyczyn tak samo mi nieznanych, jak te dla ktĂłrych naszą planetę od wiekĂłw nawiedzają coraz to liczniejsze chmary zielonych ludzikĂłw, zapiski owe uległy samodestrukcji. A moĹźe ktoś z administratorĂłw strony na ktĂłrej sie znajdowały uznał, Ĺźe rozwiązania tam opisane są na tyle zaawansowane technologicznie, iĹź lepiej nie udostępniać ich szerszemu gronu pospulstwa :? .
Dlatego pozwolę sobie zapytać jak się strzelało ze starego, sprawdzonego kopyta z charakterem Desert Eagl'a i czy można to będzie jeszcze gdzieś okazyjnie pomacać :wink:
Si vis pacem para bellum ;-)
www.reshoot.pl

endemit

  • Wiadomości: 905
PODRĘCZNIK NOWOCZESNEGO STRZELECTWA, W TYM Z ŁUKÓW...
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty 2007, 17:01:35 »
Ostry - przepadło to, przepadło, przeminęło z wiatrem, ale co się naśmiałem, to się nie da opowiedzieć :twisted:  :twisted:  :twisted:
Można było również pozyskać informacje pozamerytoryczne - np. co, do poczucia humoru szeroko pojętej gawiedzi :evil:
PS. Musisz, to odnowić - nie wiem jak, ale musisz musem moralnym - to nam się od Ciebie należy - o! :idea: