Autor Wątek: RAM -warto ?  (Przeczytany 4875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DARKOM

  • Wiadomości: 83
RAM -warto ?
« dnia: 23 Luty 2010, 10:29:24 »
Czy ktoś z kolegĂłw miał do czynienia z markerami RAM http://sklep.cushima.com/CRAM_Combat_p963.html , http://ramnews.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=67&Itemid=1 bo artykuł nie mĂłwi jednoznacznie  ktĂłra replika jest bardziej przydatna w treningu .
Czego sie spodziewać po replice ASG wiem bardzo dużo ale co po RAM nic.
Wiadomo że RAM ma większa siłę i przewróci cele (tzn jakies tekturowe itp)
Czy warto inwestować w to jakieś pieniądze ? czy zostać przy replice ASG ?

jaczax

  • Wiadomości: 278
RAM -warto ?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty 2010, 16:46:20 »
Obawiam się, że tutaj nikt z kolegów nie bawi się replikami, tylko oryginały nas interesują. Ja powiem szczerze nie rozróżniam rodzajów replik.
Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają -
narkotykom powiedz NIE!

MAJOR CHUDY

  • Wiadomości: 651
RAM -warto ?
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Luty 2010, 18:08:45 »
Eeee tam nikt :evil:  Ja się interesuję :twisted: Ale, teĹź Qrna nie rozróşniam  :cry:  Jak moje dzieciaki z KS TARCZA  dostaną suweniry od Przyjaciół  z bron.iweb.pl  ,o podobnej tematyce,to sobie jakieś tam zdanie wyrobię   i pogwarzymy o tym i owym :D

http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?p=825581#825581  ....  polecamy się  :wink:
JeĹźeli nie wiesz, co czynisz, rĂłb to w sposĂłb elegancki

DARKOM

  • Wiadomości: 83
RAM -warto ?
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Luty 2010, 07:41:33 »
Cytat: "jaczax"
Obawiam się, że tutaj nikt z kolegów nie bawi się replikami, tylko oryginały nas interesują.


No tak jeśli juz ktos ma pozwolenie i spedził wiele czasu na strzelnicy to wiadomo, ale jesli ktos zaczyna i nie ma pozwolenia to replika jest jedyną alternatywą częstego treningu a co za tym idzie wyrobienia sobie odpowiednich odruchĂłw .A wiadomo trening czyni....    :wink:
 
MAJOR CHUDY co do twojego linku to czytałem go juz jakis czas temu i przy nastepnym spotkaniu na Kaczorach swoja cegiełke dołożę do tej inicjatywy  :wink:

MAJOR CHUDY

  • Wiadomości: 651
RAM -warto ?
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Luty 2010, 08:30:20 »
Bardzo odpowiedzialnie i słuszne podejście do sprawy.Gdyby Wszyscy tak się oswajali z bronią,wĂłwczas na strzelnicy sędziowie nie mieli by tyle stresu....Mniej się boję kulek z plastiku i gumy  :D
Za wsparcie moich budrysĂłw z Czerwonki ,Serdeczne Dzięki ....w nieodległej przyszłości, poproszę o pokaz Waszych umiejętności dla dzieciakĂłw..Oni to kochają,a Wasza stronka wzbudza w nich instynkt Rambo  :lol:
JeĹźeli nie wiesz, co czynisz, rĂłb to w sposĂłb elegancki

DARKOM

  • Wiadomości: 83
RAM -warto ?
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Luty 2010, 10:09:01 »
hehe spox dla dzieci zawsze mamy otwarte serce  :wink:
A własnie mam mały pomysł ale to juĹź w innym temacie  :wink:

jaczax

  • Wiadomości: 278
RAM -warto ?
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Luty 2010, 11:35:07 »
Wszystko się zgadza, ale  pneumatykami wyłącznie match'owymi interesowałem się, dlatego nie mam pojęcia o replikach broni bojowej. Nie widziałem w Kaczorach nikogo z czymś takim. Wcześniej, kilka lat wstecz, Rob. miał kilka replik pistoletĂłw na CO2, widziałem to i popykałem z tego kilka razy i na tym kończy się moje pojęcie o replikach. Ale oczywiście chętnie zapoznam się z takimi, jeśli będzie okazja :)
Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają -
narkotykom powiedz NIE!

DARKOM

  • Wiadomości: 83
RAM -warto ?
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Luty 2010, 11:54:41 »
Cytat: "jaczax"
Ale oczywiście chętnie zapoznam się z takimi, jeśli będzie okazja :)


nie ma sprawy,zabiorę swój ,,arsenał" na nastepne zawody .
Cała frajda w tym ze bedzie moĹźna sobie bedzie pociągnąc serią  :lol: (full auto)

jaczax

  • Wiadomości: 278
RAM -warto ?
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Luty 2010, 11:57:24 »
Super  :wink:  Podstawowa zaleta tego sprzętu, Ĺźe taka seria mniej boli kieszeń  :lol:
Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają -
narkotykom powiedz NIE!

DARKOM

  • Wiadomości: 83
RAM -warto ?
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Luty 2010, 11:58:55 »
i mniej boli jak oberwiesz  :lol:  :lol:  :lol: