Autor Wątek: 20-21.06.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA  (Przeczytany 8685 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SPB

  • Wiadomości: 317
Odp: 15.03.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Marzec 2020, 08:33:03 »
Ja myśle że w najbliższy czas nie będzie żadnych konkurencyj w związku z obecną sytuacją. Może wykorzystać ten czas na to żeby rozwiązać wszystkie nieporozumienia z konkurencjami, bronią dopuszczoną lub nie do zawodów i tak dalej? Mame cas na przymyślenie tego co było i ustalenia tego co będzie.
Proponuje żeby władze klubu stworzyli ankietę z takimi pytaniami i rozesłali do wszystkich członków klubu, a po wynikach otworzyli by dyskusje na temat naszej przyszłości.

Michał P.

  • _
  • *
  • Wiadomości: 294
  • Elbląg
Odp: 15.03.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Marzec 2020, 08:42:34 »
[...] Może wykorzystać ten czas na to żeby rozwiązać wszystkie nieporozumienia z konkurencjami, bronią dopuszczoną lub nie do zawodów i tak dalej?
Nic nie trzeba wyjaśniać. Każda broń jest dopuszczona do zawodów. O ile regulamin tę broń przewiduje.
Jeżeli ktoś ma pomysł - niech zgłasza. Niech znajdzie 10 osób, które wystartują w proponowanej konkurencji i po problemie 8)
Na ten przykład: ile osób wystartowałoby w konkurencji rewolwer z optyką?
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec 2020, 08:44:15 wysłana przez Michał P. »
"Wiem coś o wszystkim, ale nie wiem, o czym chcę wiedzieć wszystko"

Michał P.

  • _
  • *
  • Wiadomości: 294
  • Elbląg
Odp: 15.03.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Marzec 2020, 08:47:30 »
Proponuje żeby władze klubu stworzyli ankietę z takimi pytaniami i rozesłali do wszystkich członków klubu, a po wynikach otworzyli by dyskusje na temat naszej przyszłości.
Olek. To brzmi już jak zarzut i ostrożny był bym z wyrażaniem takich propozycji
"Wiem coś o wszystkim, ale nie wiem, o czym chcę wiedzieć wszystko"

SPB

  • Wiadomości: 317
Odp: 15.03.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #33 dnia: 18 Marzec 2020, 09:01:28 »
Nikomu nic nie zarzucam, ale za czasów Cieśli nie było takich rozmów. Czasy zmieniają się i dlatego uważam że trzeba do tego przystosować się. Nie Chcecie? To nie zwracajcie uwagi na te wypowiedzi. Kto ma racje czas zweryfikuje.

SPB

  • Wiadomości: 317
Odp: 15.03.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #34 dnia: 18 Marzec 2020, 09:02:28 »
A tak na marginesie Oleg jestem. Na moim awatarze wyraźnie napisano UPRZEJMY CZŁOWIEK

Michał P.

  • _
  • *
  • Wiadomości: 294
  • Elbląg
Odp: 15.03.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #35 dnia: 18 Marzec 2020, 15:00:08 »
Nikomu nic nie zarzucam, ale za czasów Cieśli nie było takich rozmów. Czasy zmieniają się i dlatego uważam że trzeba do tego przystosować się. Nie Chcecie? To nie zwracajcie uwagi na te wypowiedzi. Kto ma racje czas zweryfikuje.
Nie ma co przywoływać duchów przeszłości.
Do niczego nie trzeba się przystosowywać, nikogo historia nie będzie oceniała, ani czas weryfikował...
"Wiem coś o wszystkim, ale nie wiem, o czym chcę wiedzieć wszystko"

SPB

  • Wiadomości: 317
Odp: 15.03.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #36 dnia: 19 Marzec 2020, 06:24:24 »
Nikomu nic nie zarzucam, ale za czasów Cieśli nie było takich rozmów. Czasy zmieniają się i dlatego uważam że trzeba do tego przystosować się. Nie Chcecie? To nie zwracajcie uwagi na te wypowiedzi. Kto ma racje czas zweryfikuje.
Nie ma co przywoływać duchów przeszłości.
Do niczego nie trzeba się przystosowywać, nikogo historia nie będzie oceniała, ani czas weryfikował...
I w ogóle nie trzeba niczego robić i niczego nie chcemy - sory ale to objawy jakiegoś nowego wirusa - niechęci niczego nam i tak dobrze. A nam NET, ja chce lepiej i chce żeby klub rozwijał się i ilość członków rosła.

Michał P.

  • _
  • *
  • Wiadomości: 294
  • Elbląg
Odp: 15.03.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Marzec 2020, 15:52:39 »
A nam NET, ja chce lepiej i chce żeby klub rozwijał się i ilość członków rosła.
To nie drogą przez obwinianie, podburzanie do ankiet, rachunków sumienia itp. Wystarczy, że każdy rzuciłby pomysł na jedną konkurencję, ale z punktacją, zasadami i uzasadnieniem. Tylko wtedy każdy pod siebie będzie robił, pod broń, którą posiada i będą pretensje, dlaczego nikt nie chce strzelać z takiej a takiej broni...
Jakby było w czym wybierać, to łatwiej było by... No i na pomyśle się nie kończy. Trzeba godzinkę lub półtorej wcześniej przyjechać, ustawić tor i po zawodach posprzątać. A na to już chętnych brak   :-[ 
"Wiem coś o wszystkim, ale nie wiem, o czym chcę wiedzieć wszystko"

SPB

  • Wiadomości: 317
Odp: 15.03.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Marzec 2020, 06:33:43 »
A nam NET, ja chce lepiej i chce żeby klub rozwijał się i ilość członków rosła.
To nie drogą przez obwinianie, podburzanie do ankiet, rachunków sumienia itp. Wystarczy, że każdy rzuciłby pomysł na jedną konkurencję, ale z punktacją, zasadami i uzasadnieniem. Tylko wtedy każdy pod siebie będzie robił, pod broń, którą posiada i będą pretensje, dlaczego nikt nie chce strzelać z takiej a takiej broni...
Jakby było w czym wybierać, to łatwiej było by... No i na pomyśle się nie kończy. Trzeba godzinkę lub półtorej wcześniej przyjechać, ustawić tor i po zawodach posprzątać. A na to już chętnych brak   :-[
Jakie obfite uzasadnienie żeby nic nie robić, niech inni robią, składają propozycji, a my łaskawie rozpatrzymy to. Cóż to też pozycja, tylko czy ona wszystkim odpowiada?

Michał P.

  • _
  • *
  • Wiadomości: 294
  • Elbląg
Odp: 15.03.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Marzec 2020, 08:48:59 »
Jakie obfite uzasadnienie żeby nic nie robić, niech inni robią [...]
Obrażasz mnie. Powiedz, ile razy w ciągu ostatniego roku przygotowywałeś tory przed zawodami i ile razy sprzątałeś po zawodach?
"Wiem coś o wszystkim, ale nie wiem, o czym chcę wiedzieć wszystko"

SPB

  • Wiadomości: 317
Odp: 15.03.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #40 dnia: 20 Marzec 2020, 13:54:59 »
Jakie obfite uzasadnienie żeby nic nie robić, niech inni robią [...]
Obrażasz mnie. Powiedz, ile razy w ciągu ostatniego roku przygotowywałeś tory przed zawodami i ile razy sprzątałeś po zawodach?
Argumient!!!! A może pomyśleć jednak o tom co możemy zrobić dla klubu? I nie odbieraj wszystkie moje wypowiedzi osobiście.

Michał P.

  • _
  • *
  • Wiadomości: 294
  • Elbląg
Odp: 19.04.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #41 dnia: 20 Marzec 2020, 17:55:20 »
Ja myślę i robię.
Ponawiam pytanie:  Ile razy w ciągu ostatniego roku przygotowywałeś tory przed zawodami i ile razy sprzątałeś po zawodach?
"Wiem coś o wszystkim, ale nie wiem, o czym chcę wiedzieć wszystko"

SPB

  • Wiadomości: 317
Odp: 19.04.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #42 dnia: 23 Marzec 2020, 16:11:10 »
Ja myślę i robię.
Ponawiam pytanie:  Ile razy w ciągu ostatniego roku przygotowywałeś tory przed zawodami i ile razy sprzątałeś po zawodach?

Pary razy pomagałem, sprzątam po sobie i terminowo płace składki i opłaty za zawody. Co tak boli cie? Dlaczego próbujesz na wszystkie sposoby zamknąć tą dyskusje? Dobry polityk z ciebie, bardzo skutecznie unikasz od dyskusji. Gratuluje.

SPB

  • Wiadomości: 317
Odp: 19.04.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #43 dnia: 23 Marzec 2020, 17:17:06 »
Ta cała burza w szklance wody z powodu prostej ankiety?

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1480
Odp: 19.04.2020 - 153. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA
« Odpowiedź #44 dnia: 15 Kwiecień 2020, 12:36:20 »
Jeżeli wcześniej nie zostaną cofnięte obostrzenia, wówczas przewidywany termin 153. zawodów Gardy to 10.05.2020
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.