Autor Wątek: 15.12.2019 - Kaczory - 150. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA (W-MZSS)  (Przeczytany 376 razy)

kobusz i 1 Gość przegląda ten wątek.

kobusz

Witajcie,
Dnia 15.12.2019 - Kaczory - odbędą się 150. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA (W-MZSS)
Prosiłbym o podanie jakie konkurencje będą się odbywały. Sprawa dla mnie pilna.
Dziękuję i pozdrawiam
Grzegorz

Michał P.

• Sędziowie
  • *
  • Elbląg
Odp: 15.12.2019 - Kaczory - 150. zawody Klubu Strzeleckiego GARDA (W-MZSS)
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad 2019, 08:11:39 »
Do zawodów jeszcze 4 tygodnie...

To jest odpowiedź w innym wątku, ale myślę, że też tu pasuje:

konkurencje ustalimy przed zawodami, ale miłe będą wszelkie sugestie i propozycje
"Wiem coś o wszystkim, ale nie wiem, o czym chcę wiedzieć wszystko"

kobusz

« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopad 2019, 09:00:48 »
Potrzebuję "dwie strzelby" i nie wiem jak planować zawody ... czy szukać pomocy w innych klubach...
Czasu mało ...

Michał P.

• Sędziowie
  • *
  • Elbląg
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Listopad 2019, 09:20:50 »
Raczej aż 2 konkurencji strzelbowych nie będzie.
Szukaj póki masz gdzie  ;)

A za rok pomyśl troszkę wcześniej, a nie w listopadzie...

Darek65

• Administrator
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Listopad 2019, 10:09:26 »
2 strzelby będa 8.12 w Obuchowie
Nigdy nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Michał P.

• Sędziowie
  • *
  • Elbląg
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Listopad 2019, 11:40:27 »
tylko mała uwaga - zawody te nie widnieją w kalendarzu W-MZSS:

"REGULAMIN PRZYZNAWANIA I POZBAWIANIA LICENCJI ZAWODNICZYCH..."

§ 7

4. Postępowanie w sprawie przedłużenia licencji wszczyna się na wniosek złożony przez osobę się ubiegającą, która posiada licencję zawodniczą PZSS w roku poprzedzającym, jest członkiem klubu sportowego posiadającego licencję klubową PZSS, oraz udokumentuje udział we współzawodnictwie sportowym w roku poprzednim, w nie mniej niż 4 startach w dyscyplinie. Jeżeli zawodnik uczestniczy we współzawodnictwie sportowym w więcej niż jednej dyscyplinie dokumentuje dodatkowo nie mniej niż po 2 starty w każdej z tych dyscyplin:
[...]
b) w zawodach zamieszczonych w kalendarzu imprez PZSS lub wojewódzkiego związku strzelectwa sportowego
c) w zawodach, na których był obecny obserwator wojewódzkiego ZSS lub PZSS.

exc450

« Odpowiedź #6 dnia: 19 Listopad 2019, 12:02:27 »
Dlatego najlepszym rozwiązaniem i podaniem ręki dla członków , którzy się nie wyrobili byłoby zrobienie 2 konkurencji ze strzelby. Wiadomo , ze mogli zrobić to szybciej itp. Ja sam
Miałem wyrobione starty już w kwietniu , ale wspomagajmy środowisko strzeleckie a
Szczególnie członków klubu, nawet jeśli byli leniwi przez cały rok, mysle , ze dla władz naszego  klubu nie bedzie to wielkim problemem zrobić np  jakaś dynamikę strzelba pistolet a obok strzelanie slugiem

Michał P.

• Sędziowie
  • *
  • Elbląg
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Listopad 2019, 12:48:22 »
Tylko zaraz się znajdzie jakiś kolejny chętny na 2 pistolety, inny na 2 karabiny i już mamy 6 konkurencji.
Jak znam życie, nie jeden na ostatnią chwilę sobie przypomni, to na zawody przyjedzie dużo zawodników i nie wyrobimy się za dnia, a zawody będziemy kończyli przy świeczce.

30.11.2019 odbędzie się Sprawdzian praktyczny dla osób, które w ubiegłym roku lub wcześniej zaniedbały starty w zawodach.
Moim skromnym zdaniem jeżeli zaczniemy dorabiać zawody i konkurencje dla spóźnialskich to już tak zawsze będzie. Osoby te powinny wiedzieć, że nie ma taryfy ulgowej. Nie wierzę, że nie miał ktoś przez 11 miesięcy czasu...

exc450

« Odpowiedź #8 dnia: 19 Listopad 2019, 13:46:23 »

Tylko zaraz się znajdzie jakiś kolejny chętny na 2 pistolety, inny na 2 karabiny i już mamy 6 konkurencji.
Jak znam życie, nie jeden na ostatnią chwilę sobie przypomni, to na zawody przyjedzie dużo zawodników i nie wyrobimy się za dnia, a zawody będziemy kończyli przy świeczce.

30.11.2019 odbędzie się Sprawdzian praktyczny dla osób, które w ubiegłym roku lub wcześniej zaniedbały starty w zawodach.
Moim skromnym zdaniem jeżeli zaczniemy dorabiać zawody i konkurencje dla spóźnialskich to już tak zawsze będzie. Osoby te powinny wiedzieć, że nie ma taryfy ulgowej. Nie wierzę, że nie miał ktoś przez 11 miesięcy czasu...

Ogólnie się z tobą zgadzam kolego , ale w tym przypadku jest inaczej bo nie było strzelby na poprzednich dwóch zawodach cyklicznych a pistolet i karabin były dlatego tez właśnie uważam ze takie porównanie jest nietrafione w tym przypadku

Michał P.

• Sędziowie
  • *
  • Elbląg
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Listopad 2019, 14:23:18 »
13. pażdziernika, czyli 5 tygodni temu były zawody tylko strzelbowe. Rozegrano na nich aż 5 konkurencji.

KonikPolny

« Odpowiedź #10 dnia: 20 Listopad 2019, 19:33:32 »
Nie nalegam bo mój błąd. Ale też byłbym zobowiązany za przynajmniej jedną konkurencję strzelbową bo liczenie do dwóch mi coś nie wyszło :)

pawel_75

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Listopad 2019, 13:02:25 »
Również jestem za tym aby na najbliższych zawodach była STRZELBA, a najlepiej dwie konkurencję ze strzelbami - może jedna połączona z pistoletem ...
Od siebie dodam że jak niektóre komentarze na temat frekwencji na zawodach są słabe - proszę pamiętać że NIE wszyscy członkowie klubu mają na strzelnice 25 km czy 50 km, a dodatkowo strzelba nie była zawsze nawet co na drugich zawodach ! Tak dla przykładu zaznaczę że w niektórych klubach na KAŻDYCH, powtórzę na KAŻDYCH zawodach są wykonywane wszystkie konkurencje strzeleckie: pistolet centralnego i bocznego zapłonu, karabin centralnego i bocznego zapłonu, strzelba i dodatkowo tzw. np. karabin dowolny czy dynamika...
« Ostatnia zmiana: 23 Listopad 2019, 13:05:29 wysłana przez pawel_75 »

fnmilo

• Zarząd
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Listopad 2019, 13:50:50 »
Paweł a gdzie byłeś przez cały rok ???

Zastanawiam się nad konkurencjami, na pewno nie będzie tylu. Są zawody 8.12 a potem 30.12 dla wybrakowanych.
Są kluby ależ oczywiście gdzie tych konkurencji jest zawsze więcej, tak zwane psp 5, pcz5 itp.  chyba w tym nie oto chodzi, no i po 20 za konkurencję
z własną bronią. Reasumując nie zostawiajmy na sam koniec tego co możemy zrobić przez cały rok. Po zawodach czemu 90% ucieka do domu nie czeka końca zawodów. My czyli sędziowie musimy jeszcze wiele zrobić w tym czasie a z Wszej strony minimum i jeszcze pretensje, przepraszam że kogoś może obraziłem
ale nie wiem jaka będzie pogoda 15 grudnia.
zaczynam :) przygodę

exc450

« Odpowiedź #13 dnia: 23 Listopad 2019, 15:55:13 »
Jak tam się rejestrować na te obuchowo ? U nas czy oni jakaś stronę maja ?

exc450

« Odpowiedź #14 dnia: 23 Listopad 2019, 17:40:36 »
Tak już widzę ze rejestracja przez nasza stronę , ale skoro to są zawody nie wpisane do kalendarza pzss to i tak nic nie daje osobom które nie zdążyły ze startami w 19 roku , Ze jest tam strzelba