Autor Wątek: 8.12.2019 - Obuchowo - Mini Rifle  (Przeczytany 7121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1468
8.12.2019 - Obuchowo - Mini Rifle
« dnia: 15 Wrzesień 2019, 13:01:05 »
8.12.2019 - Obuchowo - Mini Rifle - GARDA zmieniony termin
Zawody wpisane do kalendarza W-MZSS

Regulamin  zawodów Klubu Strzeleckiego GARDA


1. Cel zawodów: celem zawodów jest:
- wyłonienie najlepszych strzelców spośród biorących udział w zawodach
- propagowanie sportów strzeleckich
- integracja członków klubu oraz zawodników biorących udział w zawodach
- utrwalanie właściwych, bezpiecznych zachowań
- prezentacja kolekcjonerskich egzemplarzy broni palnej
- promocja miasta Ostróda

2. Organizator zawodów: organizatorem zawodów jest Klub Strzelecki GARDA z siedzibą przy ulicy Czarnieckiego 21/34 w Ostródzie. Osobą do kontaktowania się w sprawie zawodów jest kol. Dariusz Smosarski tel. 791 101 369, e-mail: ds@ksgarda.com


3. Termin i miejsce zawodów: zawody odbywają się na strzelnicy dnia 8.12.2019 od godz. 10:00
3.1 Strzelnica "Obuchowo", 14-300 Morąg, Nowy Dwór 2A. Dokładna mapa dojazdu do strzelnicy znajduje się na stronie www.strzelnicaobuchowo.pl.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zawodów z przyczyn obiektywnych. Informacja o ewentualnym odwołaniu publikowana będzie na stronie klubowej www.ksgarda.pl.

Zawodnicy uczestniczący w zawodach winni mieć wydrukowane karty startowe oraz posiadać potwierdzenie przelewu za uczestnictwo w zawodach za wybrane konkurencje.

4. Program zawodów
- rozpoczęcie zawodów - 10:00
- omówienie zasad bezpieczeństwa na strzelnicy w trakcie trwania zawodów - 10:10
- rozpoczęcie konkurencji strzeleckich - 10:30
Planowane jest rozegranie 3 konkurencji strzeleckich polegających na strzelaniu do celi papierowych i metalowych w określonym czasie z karabinów typu GSG w kalibrze 22 LR,
dozwolone: kompensatory, kolimatory, powiększalniki i lunety.
Każdy z 3 torów omawiany będzie przed zawodami. Minimalna ilość amunicji na każdym z torów wynosić będzie 40 szt. (łącznie 120 szt.), minimalna ilość magazynków: 2, w trakcie konkurencji dopuszczone będzie doładowanie magazynków.

5. Konkurencje rozgrywane będą równolegle na wszystkich stanowiskach, w zależności od obecności zawodników. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany rozgrywanych konkurencji. Obowiązują okulary ochronne oraz wskaźnik bezpieczeństwa do komory nabojowej w jaskrawym kolorze, zaleca się również ochronniki słuchu.

6. Uczestnictwo w zawodach
W zawodach mogą brać udział seniorzy i juniorzy:
- członkowie Klubu Strzeleckiego GARDA
- zawodnicy posiadający licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego
- osoby posiadające broń do celów sportowych
- sympatycy sportów strzeleckich


7. Zasady bezpieczeństwa:
7.1 Wszyscy uczestnicy zawodów w trakcie ich trwania powinni używać na torach ochronników oczu w trakcie strzelania z broni centralnego zapłonu i uszu w trakcie strzelania z broni centralnego zapłonu i pistoletów sportowych, a wszyscy widzowie muszą w trakcie trwania zawodów używać ochronników oczu.
7.2 Broń w czasie zawodów można przenosić tylko całkowicie rozładowaną tj. bez jakiejkolwiek amunicji, łusek, atrap i zbijaków w jej obrębie; bez podpiętego magazynka, z lufą skierowaną w górę lub w dół - zawsze z zamkiem w tylnym położeniu lub z włożoną flagą bezpieczeństwa. Można ją także przenosić w pudełkach lub pokrowcach, a jakiekolwiek inne czynności z bronią można prowadzić tylko na komendę sędziego lub w STREFIE BEZPIECZEŃSTWA (SB).
7.3 W przypadku upuszczenia broni na terenie strzelnicy należy wezwać sędziego funkcyjnego, który bezpiecznie podejmie z ziemi broń i po sprawdzeniu stanu rozładowania przekaże ją zawodnikowi.

8. Każdy uczestnik rejestrując się potwierdza znajomość i akceptuje niniejszy regulamin oraz wyraża zgodę na publikację wizerunku w materiałach promujących KS GARDA i wyraża zgodę na publikację danych w komunikacie z niniejszych zawodów w postaci: nazwiska, imienia i przynależności klubowej.

9. Odpłatność za zawody
Tabela odpłatności za uczestnictwo oraz poszczególne konkurencje znajdują się na stronie https://rejestracja.ksgarda.org
Osoby które się zarejestrują i nie opłacą startowego oraz nie odwołają najpóźniej 3 dni przed terminem zawodów swojego udziału będą musieli ponieść opłatę startową. Wycofanie się z zawodów po rejestracji należy kierować na ds@ksgarda.com

10. Klasyfikacja
Na zawodach będzie przeprowadzona klasyfikacja indywidualna w poszczególnych konkurencjach. Oraz klasyfikacja generalna czyli suma ze wszystkich trzech rozgrywanych konkurencji.

11. Nagrody
Za zajęcie pierwszych 3 miejsc w poszczególnych konkurencjach będą przyznawane medale, a w klasyfikacji generalnej puchar za najwyższy wynik ze wszystkich torów.

12. Zgłoszenia: Zgłoszenia tylko i wyłącznie online przez stronę www.rejestracja.ksgarda.org

13. Protesty będą przyjmowane do 15 minut od ogłoszenia wyników po zakończonej konkurencji.

14. Interpretacja niniejszego regulaminu należy do Sędziego Głównego zawodów.

Uwaga! Rejestracja online możliwa będzie tylko do 6.12.2019 do godz. 23:59
w tytule przelewu proszę koniecznie podać nr zawodów oraz numer startowy
wpłaty bez tych danych traktowane będą jako darowizna na rzecz KS GARDA (nie dotyczy płatności przez Przelewy24)
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad 2019, 12:18:53 wysłana przez Darek65 »
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Michał

  • Wiadomości: 98
Odp: 24.11.2019 - Kaczory Mini Rifle
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrzesień 2019, 13:50:44 »
Ja chce, ja chce ;)

Michał

  • Wiadomości: 98
Odp: 24.11.2019 - Kaczory Mini Rifle
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Październik 2019, 08:25:40 »
Gdyby organizatorowi zabrakło pomysłów na któryś z torów - to ja mam pomysł na jeden tor.

Michał P.

  • _
  • *
  • Wiadomości: 294
  • Elbląg
Odp: 24.11.2019 - Kaczory Mini Rifle
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Październik 2019, 09:01:01 »
no to pisz, bez zbędnej zwłoki, do Kierownictwa
wszystkie zawody są nasze, dla nas i powinny być przez nas współtworzone

pomóżmy trochę w prowadzeniu klubu
niech nasza działalność nie ogranicza się do startu w 2 czy 3 zawodach w ciągu roku
"Wiem coś o wszystkim, ale nie wiem, o czym chcę wiedzieć wszystko"

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1468
Odp: 24.11.2019 - Kaczory Mini Rifle
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Październik 2019, 11:59:55 »
no to pisz, bez zbędnej zwłoki, do Kierownictwa
wszystkie zawody są nasze, dla nas i powinny być przez nas współtworzone
rozumiem że będziesz na tych zawodach?
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Michał P.

  • _
  • *
  • Wiadomości: 294
  • Elbląg
Odp: 24.11.2019 - Kaczory Mini Rifle
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Październik 2019, 16:59:40 »
Postaram się na nich być. Do końca roku mam mało czasu. Zmienił się termin 3gun i muszę kombinowac, aby w nowym terminie móc przyjechać.
"Wiem coś o wszystkim, ale nie wiem, o czym chcę wiedzieć wszystko"

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1468
Odp: 24.11.2019 - Kaczory Mini Rifle
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Listopad 2019, 22:02:16 »
Opis konkurencji będzie w poniedziałek, najpóźniej wtorek.
Jednak wiadomo już że będzie dużo strzelania.
Na 3 torach ok. 150-200 strzałów
Od jutra rusza rejestracja.

oś 25 m.
min. 25 strzałów, cele metalowe i papierowe

oś 50 m.
min. 50 strzałów, cele metalowe i papierowe

oś 100 m.
min. 50 strzałów, cele papierowe

rejestracja dotyczy udziału w całych zawodach bez podziału na konkurencje
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad 2019, 21:26:52 wysłana przez Darek65 »
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Michał

  • Wiadomości: 98
Odp: 24.11.2019 - Kaczory Mini Rifle
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Listopad 2019, 10:12:16 »
Nie wiem "czy minimum 50 strzałów" to nie za dużo. Posiadając dwa magazynki zawodnik jest na styk.

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1468
Odp: 24.11.2019 - Kaczory Mini Rifle
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Listopad 2019, 10:22:40 »
Nie wiem "czy minimum 50 strzałów" to nie za dużo. Posiadając dwa magazynki zawodnik jest na styk.
Można doładowac albo tory się podzieli na 2 przejścia.
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Bulix

  • Wiadomości: 56
Odp: 24.11.2019 - Kaczory Mini Rifle
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Listopad 2019, 18:10:58 »
Hej

Będzie klubowa bron?

Amunicję będę miał ale broni nie mam a chętnie bym wziął udział.
Trzeba siać...

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1468
Odp: 24.11.2019 - Kaczory Mini Rifle
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Listopad 2019, 23:16:21 »
Hej

Będzie klubowa bron?

Amunicję będę miał ale broni nie mam a chętnie bym wziął udział.

nie mamy takiej broni w klubie ale nie bój nic, zawsze ktoś użyczy :)
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Bulix

  • Wiadomości: 56
Odp: 24.11.2019 - Kaczory Mini Rifle
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Listopad 2019, 08:59:06 »
NIe, no redav bedzie miał, ale będziemy w 5-ciu strzelać z jednej broni i kolejki będą ;)
Trzeba siać...

redav

  • Wiadomości: 147
Odp: 24.11.2019 - Kaczory Mini Rifle
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Listopad 2019, 09:36:36 »
mam dwa karabinki 22LR także nie ma obaw :-)

remzibi

  • Wiadomości: 101
Odp: 24.11.2019 - Kaczory Mini Rifle
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Listopad 2019, 23:30:55 »
Nie rejestruje sie, bo okazalo sie, ze zapewne nie bede mogl przyjechac.
Ale jesli okaze sie, ze cos tam odwolaja, to moge wpasc z dzieciakiem z "partyzanta" na same zawody ?
Nie bedzie to problemem dla biura obliczen ? 

redav

  • Wiadomości: 147
Odp: 24.11.2019 - Kaczory Mini Rifle
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Listopad 2019, 11:53:01 »
ja też będę z młodym, przyjeżdżaj to może będzie klasa młodzieżowa :-)