Autor Wątek: Sekcja śrutowa - rzutki  (Przeczytany 483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tomaszgrzyb

• Nowy użytkownik
Sekcja śrutowa - rzutki
« dnia: Listopad 19, 2017, 10:23:00 pm »
Widzicie sens, albo macie chęć??
W warunkach, które aktualnie posiadamy raczej tylko trap, ale to dyscyplina olimpijska :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2018, 07:57:25 pm wysłana przez Darek65 »

redav

Odp: Sekcja śrutowa - rzutki
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2017, 10:29:44 am »
Jak najbardziej jestem za. Wczorajsze zawody pokazały że rzutki mogą być super zabawą a i tak człoweik stresował sie by wypasć jak najlepiej.

TomaszM

« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2017, 03:32:54 pm »
Ja takĹźe chętnie wpadnę od czasu do czasu. Co prawda pĂłki co z pompką, więc efektywność będzie raczej kiepska ale i z pompki niektĂłrzy wczoraj dawali sobie radę całkiem nieĹşle, więc jest nad czym popracować  ;)

hope

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2017, 12:44:56 pm »
Zgodnie z rozmową na treningu trapowym. Podnoszę temat o organizacji cyklicznych spotkań treningowo-rzutkowych. Oczywiście częstotliwość, terminy zależą od organizatora oraz zapewne od chętnych. Aby nie zostawić tematu gołosłownego rzucam pierwszą propozycję np. jedna sobota w miesiącu.

fnmilo

• Zarząd
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2017, 12:49:56 pm »
Uwzględnijcie również dostęp do maszyny i reszty sprzętu.
zaczynam :) przygodę

tomaszgrzyb

• Nowy użytkownik
Odp: Sekcja Śrutowa - rzutki
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 06, 2018, 06:56:52 pm »
W dniach 26-29 kwietnia w Bydgoszczy odbywa się II Runda Pucharu Polski w strzelaniu do rzutek.
Każdego zainteresowanego strzelaniem do rzutek i zobaczeniem jak to się strzela do rzutek sportowych serdecznie zapraszam.
Kategoria Open (dla amatorów) rozgrywana jest na ogół w sobotę, więc nie ma potrzeby być tam przez 4 dni.
startowe o chyba 100 zł i przydałoby się do150 sztuk amunicji 24g - "bok" jest koniecznością.
21 kwietnia będę na zawodach więc chętnie udzielę większej ilości informacji, zawsze możecie dzwonić do mnie.
Naprawdę zachęcam, bez zastanawiania się czy dam radę czy nie - nie ma wstydu ja na pierwszych zawodach strzelałem po 5-9  rzutek.
Macie nie tylko okazję dobrze się bawić, reprezentować klub, ale także podpatrzeć jak strzelają najlepsi.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2018, 07:02:49 pm wysłana przez fnmilo »