Autor Wątek: sekcja "dynamiczna"  (Przeczytany 6342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

endemit

sekcja "dynamiczna"
« dnia: 03 Lipiec 2007, 11:46:17 »
A co myślicie o powołaniu sekcji strzelectwa dynamicznego (praktycznego, taktycznego, ofensywnego itp.) w "obrębie" GARDY?
Skupiałaby tych, co chcą bardziej dynamicznie (IPSC i IDPA itp.) się udzielać strzelecko ale i chcieliby partycypować w kosztach tej zabawy (składki IPSC) i chcieliby sie w tym kierunku rozwijać "organizacyjnie"?
Rozmawiałem z Prezesem - jest otwarty na dyskusję :wink:

pimos

• Administrator
sekcja "dynamiczna"
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec 2007, 13:58:33 »
jak sekcja przyjmie żółtodzioba to ja się piszę ale nie na króliczka :)
Druga sprawa to koszty, w tym brzmieniu znaczy niewiele, a jakiego rzędu koszty autor ma na myśli ?

pzdr

endemit

sekcja "dynamiczna"
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipiec 2007, 22:38:34 »
A chociażby 300 zł rocznej składki do regionu IPSC za przynależność Klubu - w tym roku pokryta przez 4 osoby...

pimos

• Administrator
sekcja "dynamiczna"
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Lipiec 2007, 10:00:59 »
Cytat: "endemit"
A chociażby 300 zł rocznej składki do regionu IPSC za przynależność Klubu - w tym roku pokryta przez 4 osoby...

hmmm, warto o tym porozmawiać jak się spotkamy, bo osobiście widzę więcej kosztów po stronie członka takiej sekcji, dobrą okazją będzie niedziela, będziesz w Kaczorach ?

pzdr

endemit

sekcja "dynamiczna"
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Lipiec 2007, 11:39:39 »
Będę

MAJOR CHUDY

sekcja "dynamiczna"
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Lipiec 2007, 17:46:47 »
Mimo Ĺźe nie strzelam w tej pokazowej  dziedzinie sportu strzeleckiego, to z całego serca popieram inicjatywę powołania takiej stricte dynamicznej sekcji w klubie,choćby dlatego Ĺźeby Ci co tego chcą mogli się bez przeszkĂłd rozwijać w tej dyscyplinie.Min ostatnie zawody Wrocław open, pokazały Ĺźe chłopaki liczą się nie tylko w Polsce, ale i w Europie...gdybym tylko miał moĹźliwości zdrowotne, to zaginałbym z tymi oponami na Kaczory :?
JeĹźeli nie wiesz, co czynisz, rĂłb to w sposĂłb elegancki

Prezes

sekcja "dynamiczna"
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Lipiec 2007, 18:30:18 »
Cytat: "MAJOR CHUDY"
  ...gdybym tylko miał moĹźliwości zdrowotne, to zaginałbym z tymi oponami na Kaczory :?

Wprawdzie to nie ten temat, ale po co zaginać? MoĹźna toczyć  :wink:

endemit

sekcja "dynamiczna"
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Lipiec 2007, 11:28:23 »
Jako Major, chociaż Chudy, ale zawsze, to i rozkaz wydać możesz...
A jak nie zadziała, to przymus bezpośredni i strategiczna perswazja w odwodzie zostają...
A jak nie zadziała, to i w dziób dać można, chociaż to już będzie sprawa ukierunkowana politycznie (zapewne)...
No więc, jak chcesz?
Gdzie wola, tam droga... - dobrze, ze wciąż nie odwrotnie :twisted:

MAJOR CHUDY

sekcja "dynamiczna"
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Lipiec 2007, 12:57:56 »
Dlatego też ,odwołuje się w tonie łagodnej /na razie :twisted: /perswazji do zdrowszej i młodszej społeczności klubowej z apelem, o radykalne i adekwatne do oczekiwań wsparcie manualne w/w kwestii zataskania opon,do Kaczorów..KURNA JAK JA LUBIĘ TĄ NAZWĘ!!!!!! :twisted:

endemit

SEKCJA DYNAMICZNA...
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Wrzesień 2007, 21:37:59 »
Ponawiam pomysł powołania sekcji (czy jak by to się nie miało nazywać) dynamicznej w obrębie Gardy. Oprócz złagodzenia ciężaru składkowego do regionu IPSC, możnaby ułożyć kalendarz Tylko Zawodów Dynamicznych, tak aby nie kolidowałoby to ze innych strzelców rekreacyjnych. Proszę o poważne potraktowanie mojej propozycji i chociażby na razie zgłaszanie się chętnych tu, gdzieś niżej, na tym forum...

Odpuszczam żarty, jakie się mnie zawsze trzymają, bo "gdyby nie ten humor, to by człowiek umor...", ponieważ dla wspólnej zabawy, sprawę - jak sądzę trzeba potraktować poważnie. A jak sobie żartuję, to wygląda,że tylko i wyłącznie to robię - a ja poważny typ jestem... :evil:

Ostry

sekcja "dynamiczna"
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Wrzesień 2007, 22:22:29 »
A tu widzę mimo chodem, że temat wraca jak bumerang...
...a odzewu z nikąd nima... :roll:
A tak na poważnie, to może warto by się i nad tą kwestią pochylić. W końcu to za sprawą strzelajacych "inaczej" (dynamicznie), ich zaangażowaniu i aktywności spostowej KS Garda jest znany w Polsce i chcą tu licznie przyjeżdżać na zawody inni zawodnicy z Polski.
A może mi się tylko coś wydaje.... :idea:
Si vis pacem para bellum ;-)
www.reshoot.pl

pimos

• Administrator
sekcja "dynamiczna"
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Wrzesień 2007, 08:23:44 »
Tomek
rozumiem twoją upartość w tej inicjatywie, ale musisz wziąć pod uwagę również dostępność broni. Taka sekcja winna być skierowana do osób posiadających broń, bo ile można trenować z klubowej i do tego "na zmianę", do tej dyscypliny potrzeba "obycia" z własną klamką i kaburą... Zadeklarowałem chęć uczestniczenia w tym przedsięwzięciu ale moją aktywność uzależniam od decyzji WPA w sprawie pozwolenia. W moich okolicach nie ma takiej sekcji i do tego ludzi, którzy "liznęli" smaka dynamiki w pełnym tego słowa znaczeniu.
Chciałbym abyś rĂłwnieĹź wstępnie zadeklarował działania w obrębie takiej sekcji, co być widział na takich spotkaniach, czy będziesz wykładał, jakie przedmioty no i w jakim języku ?  :roll:

Ostry

sekcja "dynamiczna"
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Wrzesień 2007, 10:23:04 »
Bądz, co bądz, to osoby posiadające pozwolenia na broń stanowią znaczącą większość klubowiczów w Gardzie. I to przy ich wiedzy (uprawnienia instruktorskie i sędziowskie) i doświadczeniu (kilkunastoletnie, niejednokrotnie posiadanie broni i czynne uprawianie strzelectwa) klub funkcjonuje i w oparciu o te osoby jest możliwe organizacyjne ogarnięcie poszczególnych zawodów.
A skoro strzelających w klubie (tych z uprawnieniami i tych bez) jest coraz więcej. Uważam, że pomysł Tomka jest jak najbardziej na miejscu. Trudno sobie wyobrazić, żeby młody człowiek mający do czynienia z bronią palną dopiero któryś raz w życiu, a chcący i mający predyspozycje, by ten sport uprawiać zachowywał się podczs konkurencji dynamicznych jak osobnik doświadczony (mam na myśli zasady bezpieczeństwa i znajomość nie małej ilości przepisów w tej materii, że o umiejętnościach nie wspomnę). Uważam, że kwestią dyskusyjną jest dopuszczanie osób nie doświadczonych do niektórych konkurencji.
Dlatego wydaje się nie uniknione rozgraniczanie poszczególnych rodzajów strzelań. :!:
Si vis pacem para bellum ;-)
www.reshoot.pl

MAJOR CHUDY

sekcja "dynamiczna"
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Wrzesień 2007, 14:44:17 »
Po raz kolejny popieram inicjatywę kolegĂłw  Endemita i Ostrego..PrzecieĹź to nie ktoś anonimowy zdobywa poczytne miejsca min.w rankingach zawodĂłw IPSC,a tym samym rozsławia nasz Klub w tej dziedzinie sportowej.UwaĹźam Ĺźe bezwzględnie powinna powstać sekcja dynamiczna,nawet dla wąskiego grona z pośrĂłd naszych kolegĂłw..JakĹźe Oni mają się rozwijać i trenować to, w czym są dobrzy?

endemit

sekcja "dynamiczna"
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Wrzesień 2007, 16:42:18 »
Rozpisałem się w niejawnym :wink: