Autor Wątek: ZAWODY KLUBOWE LEVEL 1  (Przeczytany 5447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

endemit

 • Wiadomości: 905
ZAWODY KLUBOWE LEVEL 1
« dnia: 06 Luty 2007, 16:12:47 »
Bo innych na razie robić raczej nie możemy, ale, ale...
"Nawołuję" do opracowania kalendarza zawodów w strzelaniu dynamicznym i precyzyjnym inaczej.
Wiem,że istnieje dobra i zgodna wola aby zorganizować w tym roku II Otwarte Mistrzostwa Województwa (albo Olsztyna, bo się sam pogubiłem) w strzelaniu dynamicznym.
Uprzejmie i bez wstrętu donoszę, że mam opracowane zawody na 5 torów na minimum 88 strzałów, 33 tarcze IPSC (8ns) - na razie bez popperów ale można modyfikować przecież. Mam to "przemyślane" na Kaczory...tam po prostu są teraz najlepsze warunki do strzelań dynamicznych a i dojazd Klegów z innych okolic (czyt. z Polski) jest bardzo prosty - jadą na Gdańsk i tuż za Ostródą trochę do lasu i już :lol:
Mniej lub bardziej działają w tej chwili 4 kluby strzelających w Olsztynie i szeroko pojętych okolicach. Jeden jako członek Regionu, jeden jako chyba były członek Regionu a dwa to sam nie wiem - ale działają.
WspĂłlnymi siłami to nam wyjdzie na pewno i to pewnie lepiej niĹź w zeszłym roku w Gutkowie...W tym roku obiecuję, ze zawody takie będą w jednolitej konwencji - IPSC :twisted: -biję się w piersi za rok zeszły, ale mnie fantazja poniosła :twisted:  :twisted: - to na wypadek, gdyby Don Mariano juĹź tu zagościł :wink:
I co Wy na to szanowne robaczki?

Prezes

 • Wiadomości: 1628
ZAWODY KLUBOWE LEVEL 1
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty 2007, 16:46:39 »
Chodzi niewątpliwie o II Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Strzelaniu Dynamicznym o Puchar Prezydenta Miasta Olsztyn Czesława Jerzego Małkowksiego. Ufff ... nazwa długa.

Jestem za i Klub Strzelecki GARDA również. Zawody te mają szansę stać się pewną tradycją na Warmii i Mazurach i są robione w ramach Warmińsko - Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Ze swej strony proponuję termin 17 - 18 czerwca 2007r. no i oczywiście strzelnicę w Kaczorach, gdzie równolegle można odbywać trzy konkurencje, a nadto strzelać do rzutków.

 :D  :D  :D

endemit

 • Wiadomości: 905
TERMIN
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Luty 2007, 16:49:28 »
Może wcześniej jakoś trochę, na 29 czerwca/1lipca przewidziane są POLISH OPEN w Krakowie, na które niektórzy planują się wybrać :?

Łukasz

 • Wiadomości: 33
ZAWODY KLUBOWE LEVEL 1
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Luty 2007, 23:32:28 »
Witajcie!

Don Mariano maiał na pewno ma rację i zawody dynamiczne muszą się rozgrywać według zasad. Zasady pozwalają konkurować osobą które próbują ćwiczyć pewne procedury. IDPA i IPSC to dobry pomysł aby się porównać z innymi strzelającymi z kraju i ze świata.
Fajne zawody, na dobrym poziomie będą cieszyć się zainteresowaniem i zawodnicy też dopiszą, najwyżej po jakimś czasie. A nie tak jak w Bytomiu. Według forum ZSD wygląda na to że wszystkie zawody w Bytom, KRAGAL należy uznać za pomyłkę i tamte terminy z listy regionu uznać za wolne i godne prawdziwych zawodów na fajnym poziomie.

Pozdrawiam,
Ł.
Ĺźadna trumna nie ma kieszeni

endemit

 • Wiadomości: 905
ZAWODY KLUBOWE LEVEL 1
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Luty 2007, 14:06:57 »
OK Łukasz, będziemy się trzymać procedur, bo zależy nam na obecności Gości - już zapraszamy :D

Po wczorajszym ważnym zebraniu reprezentantów 3 klubów starających się strzelać nie inaczej, a tak, jak trzeba - ustalono wstępnie, że II Otwarte Mistrzostwa Olsztyna o (jak sądzę) Puchar Prezydenta Miasta odbędą się w formule zawodów klubowych (czyli L I), w konwencji IPSC w Kaczorach (strzelnica nasza - KS GARDA) w dniach 16-17 czerwca - 16 prematch dla lokalnych sędziów a 17 regularne zawody.
Powinno być fajnie a projekty torĂłw juĹź są i jak się wszyscy "lokalni" na nie zgodzą, to je opublikujemy wcześniej i jednoczesnie wcześniej będziemy prosić wszystkich kolegĂłw -  a zwłaszcza Gości "spoza" o internetową (albo komĂłrkową) wcześniejszą rejestrację, co nam ułatwi organizację. Szczegóły wkrĂłtce ale juĹź teraz zapraszamy KolegĂłw "spoza" :!:  :twisted:  :!:
Potwierdzenie tej mojej infromacji  - oficjalne, bo Prezesa - w zakładce "ogłoszenia, zaproszenia" :roll:

Łukasz

 • Wiadomości: 33
ZAWODY KLUBOWE LEVEL 1
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Luty 2007, 21:44:34 »
I o to chodzi Kochani, właśnie o TO!

Mam nadzieję że czas pozwoli i wpadniemy do Was silną ekipką, w końcu trzeba trenować przy każdej okazji.
Opublikujcie proszę, jak już uda się go ustalić, kalendarz na cały rok.
Pozdrawiam,
Łukasz.

P.S.
Jakby co to jutro organiujemy małe zawody IDPA na strzelnicy w Sulejówku. Więcej na stronie www.ba-bach.pl.
Zapraszam w imieniu swoim i KolegĂłw.
Ĺźadna trumna nie ma kieszeni

endemit

 • Wiadomości: 905
ZAWODY KLUBOWE LEVEL 1
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Luty 2007, 22:09:34 »
Wiemy, wiemy ale z przyczyn  :?:  :!:  :?: nie jedziemy - ale nadejdzie taki czas, jak wtedy, kiedy jeszcze na Łazienkowskiej się zjawiliśmy i jeden z nas - ja bardzo dobrze wiem, ktĂłry - nie trafił noĹźykiem w A, bo normalnie noĹźykiem się nie dĹşga w A, a conajwyĹźej pod mostek...chyba... :twisted: Ale jaja były :twisted:
MoĹźliwe, Ĺźe nie z Klubu ale z Olsztyna pojedzie 1 lub dwĂłch - Grzesiek Badura i Adam Dziczek - ale nie wiem...
Miłej zabawy :P

Łukasz

 • Wiadomości: 33
ZAWODY KLUBOWE LEVEL 1
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Luty 2007, 23:13:34 »
Co było a nie jest, itd....
To było dawno, teraz obędzie się bez dźgania, chyba że się mylę.
Pozdrawiam,
Łukasz.
Ĺźadna trumna nie ma kieszeni

endemit

 • Wiadomości: 905
ZAWODY KLUBOWE LEVEL 1
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Luty 2007, 13:22:56 »
No, a jak było w Sulejówku? Już wiem....

Łukasz

 • Wiadomości: 33
ZAWODY KLUBOWE LEVEL 1
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Luty 2007, 21:34:03 »
Wyszło jak wyszło i chłopina się pomylił. Na pewno się poprawi, wkońcu to prezes. Nasz PREZES.
A co do zawodów; Sulejówek był gościnny jak zawsze, a dzięki wspaniałemu towarzystwu i atmosferze na wyniki też można popatrzeć.
Co tu pisać? Przybywajcie i udział bierzcie a rywalizacja i dobra zabawa tylko na tym zyska.
Ĺźadna trumna nie ma kieszeni

endemit

 • Wiadomości: 905
ZAWODY KLUBOWE LEVEL 1
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Luty 2007, 10:12:16 »
UWAGA:
W zakładce CIEKAWOSTKI został umieszczony Kalendarz strzelecki KS GARDA 2007, obejmujący planowane w bieżącym roku zawody naszego Klubu, grupy powszechnej Warmińsko - Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego oraz spotkania IPSC w Polsce, na które wybierają się nasi członkowie.

W najbliższym czasie będzie on jeszcze uzupełniony o zawody planowane przez Warmiński Klub Strzelecki "10" w Jonkowie

endemit

 • Wiadomości: 905
ZAWODY KLUBOWE LEVEL 1
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Marzec 2007, 15:19:58 »
UWAGA!!!
Na stronie IPSC RP jest komunikat "sędziowski", z którego wynika, że:


 KOMUNIKATY Z ZAWODÓW LEVEL I ORAZ LEVEL II
Kolegium sędziów NROI zwraca się do klubów zrzeszonych w Regionie IPSC Polska z prośbą o nadsyłanie komunikatów z zawodów Level I oraz Level II, w terminie do 7 dni po zakończeniu zawodów. To pozwoli archiwizować wyniki, monitorować pracę sędziów i będzie stanowiło podstawę wydania duplikatu Karty Ocen Sędziego w razie jej utracenia. Komunikat musi zawierać listę startową, listę wyników końcowych (nie trzeba przysyłać wyników z poszczególnych torów), listę obsady sędziowskiej wraz z opisem pełnionych funkcji. Wszystkie strony muszą być parafowane przez sędziego głównego zawodów i szefa biura obliczeń oraz podpisane przez sędziego głównego, szefa biura obliczeń i kierownika zawodów (możliwe jest łączenie funkcji, na zawodach Level 1 może pełnić je jedna osoba).
Przypominamy, że warunkiem uznania zawodów jako Level II jest wypełnienie następujących minimalnych zaleceń: wszyscy startujący zawodnicy muszą być strzelcami IPSC figurującymi na listach regionalnych; sędzią głównym zawodów musi być osoba z licencją sędziowską odpowiedniej klasy, zatwierdzona przez NROI; tory strzeleckie muszą być odebrane przed rozpoczęciem zawodów przez Delegata Technicznego NROI; komunikat z zawodów musi być dostarczony do NROI w terminie 7 dni od zakończenia zawodów.
UWAGA: prosimy uprzejmie o nadsyłanie komunikatów z zawodów na następujący adres -
Jarosław Lewandowski, redakcja magazynu STRZAŁ, ul. Grochowska 306/310 pok. 206,
03-840 Warszawa; prosimy organizatorów zawodów, które odbyły się już w bieżącym roku o nadesłanie zaległych komunikatów.