Autor Wątek: Normalne forum  (Przeczytany 3369 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

endemit

Normalne forum
« dnia: 20 Listopad 2009, 07:26:00 »
Chyba nie zabrzmi paradoksalnie...
Po moim "bytowaniu" na forum IPSC i czytaniu, co tam się teraz dzieje, coraz bardziej nabieram przekonania, że chociaż wariatów to tu nie brakuje, to i tak jest to chyba jedyne (przynajmniej dokładnie w tej części Unii) normalne forum...
I o bzdurach tu jest, i o poważnych rzeczach... a jak się jakieś dwa lub trzy typy tu "zetną", to i tak z reguły później wychodzi, że specjalnie i w największej przyjaźni to było...
Tylko nie piszcie, że nie mam racji, bo ją mam czego byście nie napisali!
Prawda Chudy? :wink:
Pozdrawiam tych, co mnie nie lubią - innych nie muszę  :twisted:
Tomek

MAJOR CHUDY

Normalne forum
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2009, 10:08:15 »
Prowda, tys  prowda i gĂłwno prowda :twisted: A powaĹźnie, jest dokładnie tak, jak MĂłwisz Tomku.RĂłwnieĹź i moim zdaniem Ĺźyczliwa i konstruktywna krytyka,nie powinna urazić nikogo.KaĹźda rzecz ma dwie strony.Fanatycy widzą tylko jedną.A Ĺźe czasem wypowiada się opinię w Ĺźartobliwej formie....Idioci i geniusze są wolni od obowiązku rozumienia dowcipĂłw...   :D
JeĹźeli nie wiesz, co czynisz, rĂłb to w sposĂłb elegancki

endemit

Normalne forum
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Listopad 2009, 10:32:39 »
Aha - głupota nie zwalnia od myślenia...  :wink:

jaczax

Normalne forum
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Listopad 2009, 12:08:49 »
A L4 teĹź nie zwalnia?  :twisted:
Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają -
narkotykom powiedz NIE!

endemit

Normalne forum
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Listopad 2009, 13:34:25 »
Jacek.. Tu chodzi o to, żebyś nie siadał na krześle odwrotnie - nawet jak Ci dali L4...

jaczax

Normalne forum
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Listopad 2009, 15:08:03 »
Spoko  :lol:  Widzisz, mnie L4 zwalnia tylko z płacenia składki na ZUS, poza tym z niczego. Tak sobie pościeliłem i tak mam  :roll:
Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają -
narkotykom powiedz NIE!