Autor Wątek: Mistrzostwa Polski w Bydgoszczy i nasz kolega  (Przeczytany 2632 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Prezes

Mistrzostwa Polski w Bydgoszczy i nasz kolega
« dnia: 28 Czerwiec 2009, 21:27:34 »
Wieść niesie, Ĺźe nasz kolega Jacek Wesołowski na Mistrzostwach Polski  w strzelaniu powszechnym - Bydgoszcz 27-28.06.2009r. zajął 4 (czwarte) miejsce w strzelaniu z pistoletu dowolnego 40 strz.  :lol:

Prezes

« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2009, 15:46:56 »
Link do komunikatu klasyfikacyjnego z Mistrzostw Polski Grupy Powszechnej w Bydgoszczy o wyczynach Jacka Wesołowskiego w konkurencji pistolet dowolny
http://www.pzss.org.pl/Wyniki2009/gp/gp_mp_bydgoszcz/Mistrzostwa%20Polski%20-%20grupa%20powszechna%20-%20Bydgoszcz%202009.pdf

jaczax

« Odpowiedź #2 dnia: 29 Czerwiec 2009, 17:24:03 »
Ĺťałuję, Ĺźe nie mogłem z Wami postrzelać, ale nie umiem jeszcze być w dwĂłch miejscach jednocześnie, jak opanuję bilokację - wĂłwczas kilka imprez jednocześnie obskoczę  :lol: A w Bydgoszczy było bardzo sympatycznie, zabrakło mi trochę umiejętności i w finale dałem się objechać, ale za rok juĹź nie będę debiutantem  8) Pod linkiem, podanym przez Prezesa, jest komunikat ze wszystkich konkurencji strzelanych na MP GP
Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają -
narkotykom powiedz NIE!

pimos

• Administrator
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2009, 18:08:14 »
Gratulacje Jaca, widać precyzyjne ci służą :roll: . Szkoda tylko Ĺźe naszego Jarka nie było. :? MoĹźe teĹź by coś przywlĂłkł z podium, jakiś papierek albo figurkę  :P
pzdr

jaczax

« Odpowiedź #4 dnia: 29 Czerwiec 2009, 18:12:50 »
Świetne zawody, organizacja bez zarzutu, sędziowanie na najwyższym poziomie, nie boją się używać kalibromierzy. Konkurencje na 25 m strzelaliśmy do tarcz papierowych tylko, a finały strzelań na 50 m odbywały się do tarcz elektronicznych i komiczna sytuacja była, gdy strzelaliśmy próbne przed finałem PD, otóż koleś ze stanowiska obok mnie zaczął strzelać do mojej tarczy i zgłasza, że jego tarcza popsuta jest, bo strzelił, a na monitorku nie wyświetla mu się nic, na to ja mówię, żeby zobaczył sobie na moim monitorku co strzelił i jak chce do mojej tarczy strzelać, to tylko 10-tki, a nie jakieś muchy, bo 6-tkę mi palnął :)
W ocenianych już nie mylił się i niestety wykopał mnie z podium :lol:

Dodano po 2 minutach:

Piter, Jarek przyjechał i strzelał tylko PPN, bo na inne strzelania nie było juz miejsc, nikt nie zrezygnował. Ale pneumatyk nie poszedł dobrze Jarkowi jak i mnie.
Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają -
narkotykom powiedz NIE!

pimos

• Administrator
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Czerwiec 2009, 20:15:44 »
No właśnie się z nim widziałem, pokazywał mi te 11 centralnych dych, co z tego....  :P

jaczax

« Odpowiedź #6 dnia: 30 Czerwiec 2009, 10:42:02 »
Jak to co z tego? Miał najwięcej centralnych ze wszystkich :) Ja tam tez miałem ostatnią serię rewelacyjną ( 98 ) i co z tego? - dupa w krzokach  :lol:
narkotykom powiedz NIE!

pimos

• Administrator
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Lipiec 2009, 12:15:39 »

:P :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P

Prezes

« Odpowiedź #8 dnia: 03 Lipiec 2009, 12:30:58 »
Ten pierwszy z lewej kogoś mi przypomina ....   :wink:

endemit

« Odpowiedź #9 dnia: 03 Lipiec 2009, 13:01:39 »
Należy mu się. Chociażby za to siedzenie w tej dziupli z cyferkami na wyświetlaczach... :wink:

jaczax

« Odpowiedź #10 dnia: 04 Lipiec 2009, 13:38:34 »
Dziękuję Kolegom i zachęcam do precyzyjnego treningu - strzelanie w finale do tarcz elektronicznych jest bardzo ekscytujące :)
narkotykom powiedz NIE!

MADMAX

« Odpowiedź #11 dnia: 29 Lipiec 2009, 20:57:39 »
Żeby strzelać finały na takich zawodach, trzeba mieć z czego....

Na marginesie, goście z Pardiniakami i Moriniakami wymiękliby widząc mnie z Glockiem. Może to jest jakiś pomysł ... Ze śmiechu tak się będą trzęśli, że ósemki to maksimum ....

Prezes

« Odpowiedź #12 dnia: 29 Lipiec 2009, 23:00:58 »
Do konkurencji pistolet dowolny potrzebny jest zwyczajny TOZ-35, albo inny prosty, jednostrzałowy.

jaczax

« Odpowiedź #13 dnia: 03 Sierpień 2009, 15:14:57 »
Michał, przy dokładnym strzelaniu z jednej ręki nie ma sensu z góry skazywać się na porażkę, tam z dziewiątek nikt nie strzela. Trzeba mieć 32-kę z anatomiczną rękojeścią. Oczywiście są fachowcy, którzy poradziliby sobie i ze strzelbą z jednej ręki, ale po co sobie utrudniać życie. Natomiast w konkurencji Pistolet Dowolny - zdecydowana większość zawodników używa TOZy, a to dziś niewielki wydatek. Nie wiem ile nowy kosztuje, ale używany mozna kupić nawet za symboliczną 100. Porządna rękojeść na miarę to wydatek ok 500, więc za niewielkie pieniążki możesz mieć sprzęt najwyższej klasy, bo rekord świata w tym ma 29 lat i zrobiony z TOZa.
narkotykom powiedz NIE!