Autor Wątek: Ulepszenia, dodatki, modyfikacje forum.  (Przeczytany 12089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Prezes

Ulepszenia, dodatki, modyfikacje forum.
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Kwiecień 2007, 20:42:29 »
Cytat: "Rob de Guardio"
Cytat: "S"
Dodałem informację w profilu kiedy użytkownik ostatnio odwiedzał forum.

O :!:  to dobre jest... :D
Rob.

Tak więc od razu będzie wiadomo kto się leni w zakresie pisarstwa :!:  :!:  :!:  ... i komu naleĹźy podnieść SKŁADKI za brak postĂłw od miesiąca.  :wink:  :wink:  :wink:

S

• Moderator
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Kwiecień 2007, 10:20:17 »
Jak już niektórzy z was zauważyli na forum pojawia się coraz więcej spambotów. W związku z tym jestem zmuszony wprowadzić rejestrację nowego użytkownika po akceptacji przez administratora.
Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.

S

• Moderator
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Czerwiec 2007, 18:21:37 »
Właśnie doinstalowałem hack "Ban Robotic Register", ma to na celu wyeliminowanie rejestracji spambotów. Mam nadzieję, że zadziała. Wyłączyłem również aktywację konta nowo zarejestrowanych przez admina. Teraz konta będą aktywne od razu po rejestracji. No chyba, że hack nie da żadnych rezultatów to znowu powrócimy do aktywacji kont przez adminów.

Prezes

« Odpowiedź #18 dnia: 05 Czerwiec 2007, 18:35:39 »
No i dobrze, bo ostatnio tych "dziwnych" nowych użytkowników trochę było. Też co nieco ich wyciąłem.

S

• Moderator
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Sierpień 2007, 00:40:07 »
Dodałem ModCP Merge topics. Daje możliwość łączenia tematów w jeden.

Ostry

« Odpowiedź #20 dnia: 28 Wrzesień 2007, 20:57:19 »
Zacioł się....
Si vis pacem para bellum ;-)
www.reshoot.pl

Darek65

• Administrator
Odp: Ulepszenia, dodatki, modyfikacje forum.
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Lipiec 2014, 22:45:56 »
Przeglądałem listę userów forum i 90% po rejestracji milczy :)
Niby OK ale może przydał by się dział gdzie każdy mógł by się przywitać i jeżeli by chciał mógłby również dopisać coś o sobie.
Nigdy nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

pimos

• Administrator
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Sierpień 2014, 20:06:37 »
Przepraszam za późna odpowiedź ale forum działa jak szwajcarski zegarek więc zaglądam tu jako admin trochę rzadko.
Kwestię użytkowników forum pozostawiam do rozważenia Zarządowi KS Garda, mogę rozesłać do wszystkich maila, informującego o braku aktywności o skasowaniu konta za 7 dni, ale spokojnie poczekam na maila od Prezesa w tej sprawie.....

Nie trzeba tworzyć specjalnego działu do przywitania wystarczy temat w dziale forum ;)

pzdr
ADMIN

pimos

• Administrator
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Grudzień 2014, 15:59:46 »
W związku z dużą aktywnością BOTów rejestrujących konto na forum zaostrzono proces rejestracji na forum w postaci ReCaptcha. W razie faktycznych problemów z odczytaniem "znaczków" proszę o kontakt mailowy.

Admin

Prezes

« Odpowiedź #24 dnia: 17 Grudzień 2014, 08:06:57 »
Dzięki. Cholery dostałem otrzymując kikladziesiąt wniosków o ich rejestrację w ciągu godzny.

Michaelst

• Gość
Ulepszenia dodatki modyfikacje forum
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Grudzień 2014, 10:34:17 »
To juz mozna skladac zamowienie czy jeszcze czekamy aby ustalic jak ma wygladac naklejka??

Darek65

• Administrator
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Styczeń 2015, 21:50:27 »
Jakim cudem piszą tu osoby nie zarejestrowane i to jeszcze takie, które będą tu spam uprawiać?
Nigdy nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

pimos

• Administrator
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Styczeń 2015, 14:45:53 »
Mylisz się kolego, rzeczywiście po standardowej instalacji forum goście mogą zostawiać wpisy ale po migracji ze starego silnika ta opcja została wyłączona. Wszelacy "goście" to użytkownicy z odebranymi uprawnieniami (grup), byli użytkownicy i inne takie zaszłości. Wystarczy spróbować wejść na jego profil :P

Co do spamu, to się nie uwolnimy, ale bardziej się martwię BOTami niż użytkownikami tego forum ;)

pozdrawiam
ADMIN

pimos

• Administrator
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Czerwiec 2015, 11:51:05 »
W związku z niską funkcjonalnością oraz szeregiem spamowych śmieci docierających na konta adminów i projektantów, z dniem dzisiejszym został wyłączony NEWSLETTER na głównej stronie KS GARDA. Z historii widzę, że wysłano za jego pomocą jeden newsletter do zarejestrowanych w 2013 roku, a spokojnie obecnie jego funkcjonalność spełnia forum i inne komunikatory.

Dlatego też ulżyjmy naszym skrzynkom pocztowym i wieńczmy dzieło ku chwale Internetu ;)