Autor Wątek: Zamknięcie strzelnicy  (Przeczytany 1235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darek65

• Administrator
Odp: Zamknięcie strzelnicy
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Maj 2020, 09:55:28 »
Rezerwując oś na strzelnicy w SMSach należy podać dane wszystkich, nie można podawać np. Józef Franicek + 1 ponieważ nie mamy pewności czy to jest Członek KS Garda.
Nigdy nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Michał P.

• Sędziowie
  • *
  • Elbląg
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Maj 2020, 18:40:47 »
Czy po dzisiejszym "expose" premiera jakieś zmiany w dostępie do strzelnicy nastąpiły?
Czy jeżeli od 30 maja w przestrzeniach otwartych dozwolona jest organizacja zgromadzeń, a także koncertów plenerowych, w których bierze udział do 150 osób, możliwa jest organizacja wesel i uroczystości rodzinnych, w których bierze udział do 150 osób, będzie można korzystać z siłowni na świeżym powietrzu, placów zabaw, a także z małej infrastruktury leśnej, a od 6 czerwca działalność mogą wznowić w określonych warunkach sanitarnych: kina, teatry, opery, balet, baseny, siłownie, kluby fitness, sale zabaw i parki rozrywki, to czy będzie normalny dostęp do strzelnic? O tym niestety wytyczne milczą...
"Wiem coś o wszystkim, ale nie wiem, o czym chcę wiedzieć wszystko"

Darek65

• Administrator
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Maj 2020, 00:22:25 »
Musimy jeszcze kilka dni się wstrzymać z decyzją.
Nigdy nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

klon023

« Odpowiedź #33 dnia: 28 Maj 2020, 20:10:20 »

Darek65

• Administrator
« Odpowiedź #34 dnia: 28 Maj 2020, 20:59:45 »
Rywalizacja z pewnością odbędzie się, gdy tylko będzie to możliwe. Dlatego już teraz rozpoczynamy przygotowania zarówno do zawodów lokalnych, jak i ogólnopolskich i międzynarodowych, na wznowienie których bardzo liczymy - mówi Jerzy Domeracki, prezes klubu WKS Flota Elbląg.
Klub zaprasza na treningi