Autor Wątek: Problemy z logowaniem.  (Przeczytany 8411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RS

• http://www.ipsc.gdansk.vpr.pl/
Problemy z logowaniem.
« dnia: Wrzesień 04, 2007, 07:39:50 pm »
A czy możliwe jest żeby nie trzeba było logować przy każdej wizycie jeśli używa się IE 7?? Na pewno jest to bo jedyne forum które pomimo wielu prób nie chce sie zapamiętać.

I druga sprawa jeśli już muszę logować się za każdym razem to niech to będzie JEDNO logowanie a nie za każdym razem trzeba powtarzać procedurę dwa razy żeby zaskoczyło :( Oczywiście również w IE 7 w Firefox jest OK.

pimos

• Administrator
Problemy z logowaniem.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2007, 09:04:48 am »
ja niestety mam tak też na firefoxie, muszę dwukrotnie się logować. Nie pokazuje mi też ostatnio flagi nieprzeczytanych tematów. Odpalałem IE i dalej to samo.... :cry:

pzdr

Rob de Guardio

• http://www.aac.infowm.pl
Problemy z logowaniem.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2007, 09:40:45 am »
Cytat: "pimos"
ja niestety mam tak też na firefoxie, muszę dwukrotnie się logować. Nie pokazuje mi też ostatnio flagi nieprzeczytanych tematów. Odpalałem IE i dalej to samo.... :cry:

pzdr

To chyba takie zabezpieczenie przeciwko botom (Robotom) :)

Rob.
Na samotność skazują czowieka nie wrogowie...lecz przyjaciele.

Prezes

Problemy z logowaniem.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2007, 10:49:28 am »
Też się muszę logować na IE dwa razy. I też nie chce mnie zapamiętać. :cry:

S

• Moderator
Problemy z logowaniem.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 05, 2007, 01:52:41 pm »
No cóż, ja ze swojej strony nic nie blokuję, w panelu administracji jest włączona opcja autologowania. Korzystam z firefoxa i u mnie działa bez problemu. Może spróbujcie skasować cookies z naszej strony.
Z doświadczenia muszę powiedzieć, że niestety ale u niektórych użytkowników występują właśnie takie problemy z logowaniem. Części osób działa dobrze, a kilku osobom nie działa wcale. To chyba taka przypadłość phpbb ;p

UWAGA !

Dzisiaj ustawiałem to u Prezesa.
Okazało się, że w przeglądarce (IE7) było wyłączone zapisywanie plików cookies. Więc proszę wszystkich, którym nie działa o sprawdzenie czy zapisywanie cookies jest włączone. Jeśli jest włączone a logowanie nadal nie działa proszę usunąć cookies ze wszystkich podstron ksgarda. Ważne jest jeszcze to, że jeśli już się zalogujecie nie można kliknąć przycisku wyloguj, ponieważ będziecie musieli się ponownie logować przy kolejnej wizycie.
Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.

pimos

• Administrator
Problemy z logowaniem.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 11, 2007, 09:36:56 am »
chyba coś się dzieje na plus, dziś powróciły flagi przeczytanych tematów, idzie lepsze..... :)

endemit

Problemy z logowaniem.
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 11, 2007, 08:30:54 pm »
Wiecie co, też miałem ten problem ale go po "kurpiosku" załatwiłem, bo jak się logowało przez "nie masz nowych wiadowości" albo sprawdź, czy je masz, to tylko raz wystarczyło... :wink:

gru

Problemy z logowaniem.
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 11, 2007, 11:19:29 pm »
a ja w lisku nimam problemu, i chodzi mi to juz od roku, czyszczenie ciasteczek mam ustawione na czyszczenie raz w tygodniu, inkretyna wogĂłle nieurzywam
pozdrĂłwka
gru
Jeszcze kiedyś wróce

pimos

• Administrator
Problemy z logowaniem.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 08, 2007, 09:33:45 am »
hmm, znowu powróciło brak flag, czyżby nowe modyfikacje ? Mimo nowych tematów i topiców flagi się nie świecą, (cookies wyczyszczone, temp'y też )

pzdr

S

• Moderator
Problemy z logowaniem.
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 08, 2007, 07:06:25 pm »
Nikt nic nie robił, szukaj problemu u siebie ;)
Ps. standardowa odpowiedĹş administratora nr jeden:
Dziwne, u mnie działa  :twisted:

Prezes

Problemy z logowaniem.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 07, 2007, 09:25:42 am »
Przez kilka dni nie można było wejść na Forum, by cokolwiek napisać. Fakt , że wszedłem wskazuje, że chyba wszystko jest OK.

MAJOR CHUDY

Problemy z logowaniem.
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 13, 2007, 11:16:53 pm »
Prawdziwego faceta poznaje się po tym jak wychodzi ,a nie jak wchodzi :twisted: ...gdziekolwiek :D
JeĹźeli nie wiesz, co czynisz, rĂłb to w sposĂłb elegancki

pimos

• Administrator
Problemy z logowaniem.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 17, 2010, 02:32:52 pm »
A ja od pewnego czasu mam iny objaw. Cookies OK, unreads teĹź ale przy wejściu do nieczytanego tematu zamiast wejść na pierwszego nie przeczytanego posta włazi na początek tematu. Jak ktoś doda posta na 5 stronie to forum i tak mnie przewala na pierwszą.  Wcześniej było ok. ZauwaĹźyłem to jakiś miesiąc temu, to samo na FF, Opera i IE. Chyba chodzi o odwołania w PA do cookies i nowych postĂłw, ale głowy nie dam...
Hilfe!!!

jaczax

Problemy z logowaniem.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 17, 2010, 03:12:26 pm »
U mnie jest podobnie.
Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają -
narkotykom powiedz NIE!

S

• Moderator
Problemy z logowaniem.
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 17, 2010, 11:32:33 pm »
Nie dokonywaliśmy żadnych zmian w PA.