Autor Wątek: Zawody GARDY na rok 2018 - komentarze  (Przeczytany 4428 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

okorus

 • Wiadomości: 92
Odp: Zawody GARDY na rok 2018.
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Marzec 2018, 20:21:16 »
i taka jest różnica między nami Panie O.....................
Ja widzę strzelanie i zabawę a Pan widzi wszystko przez pryzmat biznesu.
Tak trzymać.
Działanie na szkodę????
Jaka szkoda... to że ludzie mogą przyjechać postrzelać to szkoda? komu szkoda? Tobie szkoda? nie bardzo rozumiem? Jak się po podlizujesz to coś będziesz miał z tego jakaś........ za darmo kapnie?
Nie rozumiesz ale lubię grać w otwarte karty i nie lubię oszustów.
Jak moi koledzy  zrobią dla nieudaczników, którzy krzyczeć tylko umieją kurs sędziowski za 150 złociszów to szkody nie ma?
A potem ktoś sobie zasługi przypina?
Czemu nie krzyczałeś jak ogłoszenie dałem że po 150 złocisza koledzy organizują sędziego i prowadzącego że biznes swój kręcę i na szkodę klubu? Ze 20 osób z Gardy przyjechało wiesz ile to kasy uciekło Twojemu biznesowi.
Wtedy było OK.
Teraz jak piszę, że Artur postrzelać może to w ryk? i Ty możesz przyjechać i postrzelać nie widzę w tym problemu.
Widać punkt patrzenia od punktu siedzenia zależy.


olekba

 • Sędziowie
 • *
 • Wiadomości: 146
Odp: Zawody GARDY na rok 2018.
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Marzec 2018, 21:47:21 »
Jak, Twoim zdaniem, należy zinterpretować: >"Kaczory złe", zarząd to szulerzy, nie rób z klubem nic, tylko przyjedź do mnie<??? Że chcesz dla Gardy jak najlepiej? No chyba nie. Racze że wylewasz swoją żółć i reklamujesz inną strzelnicę/klub, które masz do dyspozycji, jako alternatywę dla Gardy. Patrząc na gorliwość oceniłem że chodzi o strzelnicę komercyjną - jeżeli tak nie jest przepraszam.

Jeżeli zależy Ci na Gardzie - spróbuj się dogadać, poznać racje ludzi których atakujesz. Jak się nie da - wiadomo - można poszukać alternatywy. Aby traktować klub jak piszesz, "strzelanie i zabawa", trzeba próbować się dogadać - a nie drzeć koty, szukać wrogów i toczyć brzydką walkę pod przykrywką "grać w otwarte karty i nie lubię oszustów". W czym niby Cię oszukałem???

Na marginesie: Nic nie dostałem od klubu nigdy za darmo (nawet plakietki na rzep z logo). Na nic za darmo też nie liczę. Jak dostałem propozycję zrobienia czegoś dużego dla klubu komercyjnie, jeszcze za poprzedniej ekipy - zrobiłem za darmo. Nie mam potrzeby podlizywać się komukolwiek. Chcę uprawiać hobby w miłej atmosferze bez komercyjnej otoczki - dlatego wybrałem Gardę.
« Ostatnia zmiana: 12 Marzec 2018, 21:55:54 wysłana przez olekba »

okorus

 • Wiadomości: 92
Odp: Zawody GARDY na rok 2018.
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Marzec 2018, 00:06:32 »
To że się odważyłem i wskazałem na  błędy proceduralne przy przy wydawaniu na przykład uchwał nazywasz " wylewaniem żółci" .
Tyle się nasłuchałem wylewania błota na poprzednią ekipę jak to nazywasz ( po imieniu chodzi o Panów Jerzego, Sławka i Roberta.......... dla mnie i wielu innych bardzo uczciwych ludzi), że oczekuję, że osoby które tak plują nie będą same robiły baboli.
Co powiesz na przykład kolegom, (którzy mimo że posiadali mandat na czteroletnią kadencję) wykluczonym z bycia delegatami na zebranie sprawozdawcze PZSS ? Z tego co wiem kilku rozważa oddanie sprawy do sadu.
O innych błędach nie wspomnę bo nie chcę się powtarzać anie dawać pożywki że "pluję jadem".
Ja uważam, że członkowie klubu mają prawo wiedzieć.
Klub nie ma być "monarchią despotyczną" jak to się zaczyna tworzyć ale demokratycznym tworem?
( pewnie wiesz też, że Zarząd Warmińsko- Mazurskiego PZSS, który stanowili w większości członkowie Gardy został zmuszony głosami między innymi delegatów Gardy do podania się do dymisji).
Jak to się ma do Twoich kolego zarzutów w stosunku do mnie........... bo napisałem żeby Artur jak chce to żeby sobie coś organizował?.... Ja działam na szkodę bo będąc poddanym....... Panów.......... coś chcę organizować a inni............. to pewnie dla dobra Gardy i OK ?
Co do reklamowania komercyjnej strzelnicy to sam możesz jak będą zawody przyjechać i zobaczyć tą komercję.
Zawody są zgłoszone do kalendarza PZSS. Wpisowe 35 zł, pięć konkurencji ( dwa pistolety, dwa karabiny i strzelba -wszystko, za wpisowe dodatkowo klub daje amunicję na dwie konkurencje i to wszystkim startującym a nie tylko CZŁONKOM) więc masz rację komercja pełna.
Tak na marginesie to będzie co najmniej siedmiu sędziów z Gardy ( też działających na szkodę tylko czyją?bo przecież tak jak ja pojadą za darmo "BEZ KASY" sędziować).
Sam widzisz pełna komercja i godne potępienia.
W atakach na moją osobę zapomniałeś odnieść się do mojego działania na szkodę..... polegającego na załatwieniu z kolegami z zaprzyjaźnionego klubu za 150 zł kursu prowadzącego i sędziego ( ja takie kursy odbywałem w Gardzie za 250 albo 350 złociszy) w których to kursach wzięła odział całkiem spora grupa Gardy.
Nawiasem mówiąc  od 26 lat prowadzę strzelania. Wychowałem już kilka pokoleń strzelców, którzy zasilili szeregi wojska, policji, służby więziennej i innych formacji. Cieszę się widząc dzisiaj tych porządnych ludzi.
Robiłem to tyle lat społecznie dlatego tak jak oczekujesz i sugerujesz bardzo przepraszam za moją 26 letnią komercyjną działalność.................
No i jeszcze dodam i uderzę się w pierś.... zareklamowałem  sklep Raj Dla Myśliwego i dwóch kolegów z klubu Garda kupiło prawie nowe margoliny za 650 zł za sztukę. Wiadomość wstawiłem na forum więc za tą komercję również przepraszam.

fnmilo

 • Zarząd
 • ****
 • Wiadomości: 774
Odp: Zawody GARDY na rok 2018.
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Marzec 2018, 08:02:44 »
Proszę o zakończenie tej dyskusji w tym wątku.
zaczynam :) przygodę

krzysztof50

 • Wiadomości: 24
Odp: Zawody GARDY na rok 2018.
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Marzec 2018, 14:18:00 »
Tomek  w całej  rozciągłości  popieram  Twoje   wypowiedzi , przekazałeś  całą prawdę   o  działaniach   obecnego zarządu  klubu  w imieniu swoim  i bardzo  wielu  członków klubu  którym blokuje   się  rejestrację na forum klubowe.

Michał P.

 • Sędziowie
 • *
 • Wiadomości: 280
 • Elbląg
Odp: Zawody GARDY na rok 2018 - komentarze
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Marzec 2018, 10:39:30 »
Rozmawiałem z kilkoma znajomymi, którzy w roku 2017 dołączyli do klubu. Nikomu nie odmówiono rejestracji na forum.
Jeżeli w Klubie się źle dzieje, to może warto byłoby "znaczną większością niezadowolonych członków" zwołać Walne i odwołać zarząd...
"Wiem coś o wszystkim, ale nie wiem, o czym chcę wiedzieć wszystko"