Autor Wątek: II Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Strzelaniu Dynamicznym  (Przeczytany 25336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Prezes

II Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Strzelaniu Dynamicznym
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Maj 2007, 12:04:24 »
Szkice torów na II Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Strzelaniu Dynamicznym są już w KALENDARZU pod datą 17 czerwca 2007r.
 :wink:
http://ksgarda.ngo.org.pl/forum/cal_lite.php?id=12&mode=display&cl_d=17&cl_m=06&cl_y=2007

Ostry

« Odpowiedź #16 dnia: 31 Maj 2007, 12:19:05 »
:shock: Oj, bogato, zawile i jeszcze raz bogato i zawile. Na niektórych stage'ach zawodnik będzie musial sie chyba poruszać z GPS'em. Dla tych bardziej doświadczonych wystarczy pewnie zwykły kompas. Ale nikt nie mówił, że życie łatwym będzie..., że o strzelaniu nie wspomnę :wink:
Si vis pacem para bellum ;-)
www.reshoot.pl

S

• Moderator
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Maj 2007, 12:43:42 »
Fakt, tory pikne som :D
Tylko trochę mało strzałów  :P
Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.

Sympatyk

« Odpowiedź #18 dnia: 31 Maj 2007, 14:23:13 »
A o której zaczynacie ? Coby zdążyć dojechać na czas ...
Wasz sympatyk

Łukasz

« Odpowiedź #19 dnia: 31 Maj 2007, 17:33:34 »
Oj, Oj!
Kochani!
Lekko nie będzie. Zapamiętać o co chodzi to mi się nie uda ale może jakoś to będzie :wink: .
Tor z okienkami to będzie mój popis no-shootów :cry:
Cóż zrobić, powalczymy.

Zdrowia,
Łukasz.
Ĺźadna trumna nie ma kieszeni

Prezes

« Odpowiedź #20 dnia: 31 Maj 2007, 18:53:33 »
Cytat: "Sympatyk"
A o której zaczynacie ? Coby zdążyć dojechać na czas ...

Rzecz do uzgodnienia. W każdym razie będziemy się starali, aby nasi goście, jadąc do nas, nie musieli wstawać w środku nocy, by zdążyć na początek imprezy. A i nam da to czas na "dopieszczenie" torów.

endemit

« Odpowiedź #21 dnia: 31 Maj 2007, 19:26:36 »
dwunasta - "w samo południe"? - bo chyba nie 15.10 do Yumy...

Właśnie się dowiedziałem, że "działacze" z czegoś, co kiedyś było klubem strzeleckim VIP, nie pomogą...Nie, bo sami nie mają w tym interesu - żaden nie potrafi strzelać dynamicznie (a uczyć się nie chce...) i chociaż mają jakieś "papiery sędziów dynamicznych", to najzwyczajniej w świecie nie potrafią i przede wszystkim nie chcą z nich korzystać - trudno. Co prawda na stronie Regionu już VIPa jako klubu dynamicznego nie ma, ale psim swędem został tam link do nich - a na martwej, jak cały klub stronie VIP Olsztyn wciąż czytamy - między innymi:

"Witamy na stronie Klubu Strzeleckiego KS VIP
Klub Strzelecki VIP Ligi Obrony Kraju w Olsztynie powstał w czerwcu 2004r.
Trzynaście osób postanowiło wspólnie uprawiać strzelectwo oraz uczyć tej dyscypliny sportu innych. Aktualnie jest nas już ponad siedemdziesięciu. Liczba ta obejmuje 7 instruktorów i 27 sędziów strzelectwa sportowego (jest to 1/3 wszystkich sędziów województwa warmińsko - mazurskiego). Uprawiamy klasyczne strzelectwo precyzyjne, ale głównie wyżywamy się w strzelectwie dynamicznym.
(...)
Chętnie widzimy w naszych szeregach wszystkich, którzy lubią postrzelać, a jednocześnie mają czas na udział w organizacji imprez strzeleckich".

Pogrubienie moje

Dzięki koledzy!
Niech wam te margoliny przynajmniej nie zardzewieją - całe szczęście, że was dziewczyna prawie zawsze reprezentuje :wink:

Jest to wszystko tym smutniejsze, Ĺźe pierwsze spotkanie organizacyjne odbyło się właśnie "u nich" (w VIPie) - w MPK (u Prezesa i Sekretarza),  rĂłwnieĹź z ich inicjatywy - widać teraz, Ĺźe niezazbytnio szczerej...

Prezes

« Odpowiedź #22 dnia: 31 Maj 2007, 20:19:04 »
Musiałem ocenzurować post wyĹźej wykreślając jedno nazwisko, gdyĹź  osobę tą moĹźna określić jako dobrego kolegę i świetnego strzelca (w tym dynamicznego).  

Chcę jednak podkreślić, że jest faktem, iż z inicjatywy KS VIP-a spotkaliśmy się na początku lutego 2007r. w sześć osób (VIP, WKS "10" oraz GARDA) i uzgodniliśmy to, co znajduje się w pierwszym poście nieniejszego tematu. Dziś natomiast dowiedziałem się, że jest za późno na organizację imprezy, trzeba było miesiąc temu .......

Ale nie ma się co martwić. II Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Strzelaniu Dynamicznym odbędą się w dniu 17 czerwca 2007r. na strzelnicy w Kaczorach, tyle, Ĺźe organizatorĂłw będzie mniej.  No i puchary ufunduje ktoś inny.

endemit

« Odpowiedź #23 dnia: 31 Maj 2007, 20:45:13 »
OK - Sorry... :wink:

S

• Moderator
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Maj 2007, 20:57:28 »
Przykro się robi jak sobie pomyślę czym był kiedyś klub VIP a co zostało z niego na chwilę obecną.
Odnośnie ich wykręcenia się z organizacji zawodów komentarz pozostawię dla siebie, ponieważ na myśl przychodzą mi jedynie niecenzuralne wyrazy...
Ps. od razu wiadomo na przyszłość żeby nie wchodzić z tymi ... w żadne układy.
Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.

Rob de Guardio

• http://www.aac.infowm.pl
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Maj 2007, 21:05:38 »
Właśnie się dowiedziałem, że "działacze" z czegoś, co kiedyś było klubem strzeleckim VIP, nie pomogą...Nie, bo sami nie mają w tym interesu - żaden nie potrafi strzelać dynamicznie (a uczyć się nie chce...) i chociaż mają jakieś "papiery sędziów dynamicznych", to najzwyczajniej w świecie nie potrafią i przede wszystkim nie chcą z nich korzystać - trudno

Nie wierzę...chlopaki uszczypnijcie mnie,bo chyba śnię. :(  :roll:
 OdmĂłwić w takim momencie?
#@%&* !!! %#@??:=+*&^%^^^&$#  i niech to dunder świśnie  :evil:  :evil:

Rob.
Na samotność skazują czowieka nie wrogowie...lecz przyjaciele.

MAJOR CHUDY

« Odpowiedź #26 dnia: 31 Maj 2007, 22:45:28 »
DLACZEGO ZARAZ WYKREŚLAĆ TO CO DOBRE...I ŚMIESZNE..A NAWET ŻENUJĄCE?! :twisted: Taki anons daje poczucie spełnienia i samozadowolenia
a nawet budzi zazdrość u innych/czytaj -NAS-/ Ci na Wiejskiej zarazili się od tych na Westerplatte?! :?:
JeĹźeli nie wiesz, co czynisz, rĂłb to w sposĂłb elegancki

Prezes

« Odpowiedź #27 dnia: 31 Maj 2007, 22:59:52 »
Cytat: "MAJOR CHUDY"
DLACZEGO ZARAZ WYKREŚLAĆ

Jak się dowiesz kogo wykreśliłem, to przyznasz mi rację.

Ostry

« Odpowiedź #28 dnia: 01 Czerwiec 2007, 00:19:33 »
Hej Majorze Chudy. W tej Ĺźałosnej dzisiaj atmosferze pod znakiem ex-vipkĂłw, morda moja się uradowała  :lol:  widząc Twego posta i nie lichy jego zapis  :wink:
Endemit napisał chyba wszystko, co w sposób nie paskudzący nam obejścia można było o tej pomrocznej sytuacji i szczeniackim zachowaniu leśnych ludków napisać. Wszyscy wiemy jak było i jak jest. Nic się nie zmieniło i pewnie nie zmieni. Za stratę czasu uważam koncentrowanie się na tej sprawie na łamach forum. Są ciekawsze rzeczy do roboty...
Amen :!:
Si vis pacem para bellum ;-)
www.reshoot.pl

MAJOR CHUDY

« Odpowiedź #29 dnia: 01 Czerwiec 2007, 06:07:42 »
gen Ostry ,Twoja riposta tradycyjnie celna...OK!!!To gdzie kopać?.........a swoją drogą, to tylko pozazdrościć chłopakom z 10-tki :? FAJNY MAJĄ SCHRON... :D .....
JeĹźeli nie wiesz, co czynisz, rĂłb to w sposĂłb elegancki