Autor Wątek: Klubowe plany na 2018 rok  (Przeczytany 303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darek65

• Administrator
Klubowe plany na 2018 rok
« dnia: Grudzień 26, 2017, 07:36:11 pm »
Ponieważ nasi członkowie, głównie Ci nowo wstępujący i nie posiadający jeszcze broni uczestniczyli w życiu klubu "od zawodów do zawodów" nie mają możliwości doskonalić swoich umiejętności Zarząd KS Garda postanowił na początku raz w miesiącu organizować treningi strzeleckie.
Na strzelnicy na Kaczorach będziemy organizować treningi z broni klubowej. Treningi będą obejmować zasady bezpiecznego posługiwania się bronią, obsługi broni łącznie z  czyszczeniem :) oraz strzelania.
Zależy nam na tym aby każdy miał równie szanse i Ci, którzy nie posiadają własnej broni mogli korzystać z klubowej podwyższając swoje umiejętności.
W ramach treningów prowadzone będą zajęcia z broni sportowej oraz strzelby (rzutki).
Treningi odbywać się będą w soboty lub w niedzielę. Terminy pozostają do ustalenia ale już można składać swoje propozycje.

Kolejną nowością będą treningi ze strzelań dynamicznych. Będą one prowadzone dla osób posiadających własną broń.
Trening będzie obejmował zasady bezpiecznego zachowania się na torze, dopasowania odpowiedniego sprzętu oraz ubioru.
Ponieważ nie znamy ilości zainteresowanych, początkowo treningi odbywać się będą w dniu kiedy będą się odbyały zawody dynamiczne. Jeżeli jednak chętnych będzie więcej przeznaczymy na to inny dzień.

Będzie miło jak zainteresowani dopiszą tu swoje uwagi i propozycje.

exc450

Odp: Klubowe plany na 2018 rok
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2017, 08:37:56 pm »
Świetna inicjatywa , naprawdę super sprawa rewelacja !!! Szkoda ze wcześniej tego nie było , bo sam zanim wystąpiłem o pozwolenie uczestniczyłem tylko w zawodach lub w prywatnych lekcjach , naprawdę gratulacje za pomysl

exc450

« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2017, 08:40:18 pm »
PS a fajnie ze będzie czyszczenie i rozkładanie broni bo to się bardzo przyda świeżakom takim jak np ja

Mateusz

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2017, 06:51:42 am »
A kiedy planowane są pierwsze zajęcia z dynamiki?

Darek65

• Administrator
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2017, 09:29:58 am »
A kiedy planowane są pierwsze zajęcia z dynamiki?

przed zawodami 3gun, informacja będzie podana na stronie

adamk

« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2017, 02:49:39 pm »
Świetny pomysł !
Jestem rĂłwnieĹź zainteresowany wszystkimi opcjami , a w szczegĂłlności  podstawami obsługi, budowy i czyszczenia broni .