Autor Wątek: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA  (Przeczytany 1770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1577
17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« dnia: 02 Stycznia 2024, 22:37:11 »
17.02.2024 - Kaczory
4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
zawody wpisane do kalendarza W-MZSS

REGULAMIN

. Cel zawodów: celem zawodów jest:
- wyłonienie najlepszych strzelców spośród biorących udział w zawodach
- propagowanie sportów strzeleckich
- integracja członków klubu oraz zawodników biorących udział w zawodach
- utrwalanie właściwych, bezpiecznych zachowań
- prezentacja kolekcjonerskich egzemplarzy broni palnej

2. Organizator zawodów: organizatorem zawodów jest Klub Strzelecki GARDA z siedzibą przy ulicy Jana III Sobieskiego 9 w Ostródzie.
 Osobą do kontaktowania się w sprawie zawodów jest kol. Tomasz Szepelak - 691513573.

3. Termin i miejsce zawodów: 17.02.2024 od godz. 10.00

3.1 Strzelnica KS GARDA na Kaczorach k. Ostródy. Dojazd z drogi Ostróda-Gdańsk (E7), zjazd za Ostródą w prawo na Dobre Miasto, druga droga w las oznakowana kieruje na strzelnicę.

4. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zawodów z przyczyn obiektywnych.
 Informacja o ewentualnym odwołaniu publikowana będzie na stronie klubowej www.ksgarda.pl.

5. Zawodnicy uczestniczący w zawodach winni mieć wydrukowane karty startowe oraz posiadać potwierdzenie przelewu za uczestnictwo w zawodach za wybrane konkurencje.
Maksymalna liczba zawodników - 30 osób

6. Program zawodów
- rozpoczęcie zawodów - 9.45
- omówienie zasad bezpieczeństwa na strzelnicy w trakcie trwania zawodów - 09.50
- rozpoczęcie konkurencji strzeleckich - 10.00

Zostaną rozegrane - dwu i trzybroniowe konkurencje strzeleckie wyłącznie z broni centralnego zapłonu. Broń tylko i wyłącznie własna zawodników.
Do Karabinu i pistoletu wymagane minimum po dwa magazynki.

1. Wściekły  Renifer - Oś 100m
karabin - pistolet
Bez limitu amunicji: minimum - karabin 20 szt. pistolet 20 szt.

2. 3GUN - Polowanie na Yeti - oś środkowa
karabin - pistolet - strzelba
Bez limitu amunicji: minimum-karabin -20 szt.,  pistolet minimum20 szt. strzelba - 7 szt. (śrut)

3. Wredny Goblin - oś 25 m.
strzelba - pistolet
Bez limitu amunicji: minimum - strzelba 5szt. Pistolet - minimum 15 szt

Wściekły Renifer
Zawodnik zajmuje stanowisko  A, na polecenie sędziego ładuje broń (broń załadowana - nieprzeładowana)
Na sygnał timera zawodnik ostrzeliwuje cele minimum po dwa razy. Następnie rozładowuje karabin przemieszcza się na stanowisko B. Ponownie ładuje karabinkarabin i ostrzeliwuje cele minimum po dwa razy. Po ostrzelaniu celów odpina magazynek rozładowuje karabin i odkłada we wskazane miejsce. Przemieszcza się na stanowisko C wyjmuje pistolet przeładowuje i ostrzeliwuje cele. Po ostrzelaniu odpina magazynek i rozładowuje pistolet.

Uwaga!
Nierozładowanie karabinu po ostrzelaniu w punkt A przy przemieszczeniu się do puntu B odłożenie nierozładowanego karabinu skutkujeDQ.

3GUN - Polowanie na Yeti - oś środkowa
Zawodnik zajmuje stanowisko, na polecenie sędziego ładuje broń (broń załadowana -nieprzeładowana)
Na sygnał timera zawodnik musi ostrzelać cele karabinowe  na różnych odległościach z wymuszonych pozycji. Po ostrzelaniu rozładowuje karabin odpina magazynek i przemieszcza się do punktu A strzelba ładuje strzelbę i ostrzeliwuje cele metalowe i ceramiczne ze strzelby. Rozładowuje i odkłada strzelbę. Przemieszcza się do punktu B wyjmuje pistolet przeładowuje i ostrzeliwuje cele. Po ostrzelaniu odpina magazynek rozładowuje pistolet.
Nierozładowanie karabinu strzelby skutkuje DQ.

Konkurencja 3.  Wredny Goblin
Zawodnik zajmuje stanowisko, na polecenie sędziego ładuje broń (broń załadowana - nieprzeładowana)
Na sygnał timera zawodnik musi ostrzelać cele papierowe i metalowe z pistoletu oraz metalowe ze strzelby.
Po ostrzelaniu celów strzelba musi być odłożona rozładowana - nierozładowanie strzelby DQ. Po skończeniu konkurencji zawodnik odpina magazynek rozładowuje pistolet.

Konkurencja 3 - Atak Goblinów - Steel Alive
Przy sprzyjających warunkach pogodowych w miejsce konkurencji Wredny Goblin rozegrana zostanie konkurencja Atak Goblonów. Tylko pistolet.
Po uruchomieniu Steal Alive zawodnicy strzelają do celów przy których zapalają się swiatała. Po trafieniu światło gaśnie zapala się kolejne. Sekwencje zaplania się świateł ulegają przyspieszeniu wygrywa zawodnik który najdłużej  "przeżyje" ilość amunicji nieograniczona to samo dotyczy magazynków.
Każdy z zawodników otrzymuje na starcie 100 sek. kredytu od którego zostanie odjęty czas konkurencji. Przykładowo: zawodnik ukończył konkurencję w czasie 45 sek. Wynik wynosi: 100-45=55

7. Konkurencje rozgrywane będą równolegle na wszystkich stanowiskach, w zależności od obecności zawodników.
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany rozgrywanych konkurencji. Obowiązują ochronniki słuchu oraz wskaźnik bezpieczeństwa do komory nabojowej w jaskrawym kolorze.

8. Uczestnictwo w zawodach
W zawodach mogą brać udział seniorzy i juniorzy:
- członkowie Klubu Strzeleckiego GARDA posiadający licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego
- zawodnicy innych klubów posiadający licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego
- osoby posiadające pozwolenie na broń do celów sportowych, łowieckich i kolekcjonerskich (w przypadku cofnięcia obostrzeń)
- sympatycy sportów strzeleckich (w przypadku cofnięcia obostrzeń)

9. Każdy uczestnik rejestrując się potwierdza znajomość i akceptuje niniejszy regulamin oraz wyraża zgodę na publikację wizerunku w materiałach promujących KS GARDA i wyraża zgodę na publikację danych w komunikacie z niniejszych zawodów w postaci: nazwiska, imienia i przynależności klubowej.
9.1 Zawodnik nieposiadający wydrukowanej na kartach startowych nazwy klubu lub "Gość" nie będzie ujęty w rezultatach z zawodów, a uczestnictwo potraktowane zostanie jako strzelanie rekreacyjne.

10. Odpłatność za zawody Tabela odpłatności za uczestnictwo oraz poszczególne konkurencje znajdują się na stronie https://rejestracja.ksgarda.org
10.1 Osoby które się zarejestrują i nie opłacą startowego oraz nie odwołają najpóźniej 3 dni przed terminem zawodów swojego udziału będą musieli ponieść opłatę startową. Wycofanie się z zawodów po rejestracji należy kierować na ds@ksgarda.com

11. Klasyfikacja
    Na zawodach będzie przeprowadzona klasyfikacja indywidualna w poszczególnych konkurencjach.
    O zajętym miejscu będzie decydowała suma zdobytych punktów w ocenianych seriach każdej z konkurencji, oraz czas przebiegu.

12. Nagrody Za zajęcie w poszczególnych konkurencjach pierwszego, drugiego i trzeciego miejsce przyznawane będą dyplomy.

13. Zgłoszenia: Zgłoszenia tylko i wyłącznie online od dn. 15.10.2022 przez stronę https://www.rejestracja.ksgarda.org

14. Protesty będą przyjmowane do 10 minut od ogłoszenia wyników po zakończonej konkurencji.

15. Zagrożenie COVID 19
   Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną, zawodnicy są zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania nakazów,
   zakazów i wytycznych ustalonych przez Radę Ministrów w odpowiednich aktach prawnych.
   W szczególności informujemy że:
a) na stanowisku strzeleckim mogą być obecne jedynie osoby funkcyjne i zawodnik wywołany przez sędziego,
b) obowiązuje zasada zachowania dystansu społecznego,

16. Interpretacja niniejszego regulaminu należy do Sędziego Głównego zawodów

UWAGA !!!!!
Zapraszamy zawodników do pomocy przy budowie torów, zaczynamy 8.30.
Nie narzekaj na zawody! Popatrz jak Ty możesz pomóc w ich organizacji

Uwaga!
Rejestracja online możliwa będzie do 15.02.2024 do godz. 23:59
wpłaty proszę dokonywać za pośrednictwem Przelewy24
Brak wpłaty do zakończenia rejestracji spowoduje wycofanie zawodnika z zawodów.

« Ostatnia zmiana: 07 Lutego 2024, 18:01:18 wysłana przez Darek65 »
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Zantyr

  • Wiadomości: 24
Odp: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Stycznia 2024, 21:11:33 »
Dla 1 konkurencji jaki jest limit minimum amunicji dla karabinu?  20 sztuk?

Mariusz

  • Wiadomości: 8
Odp: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lutego 2024, 18:17:30 »
Taka skromna uwaga/prośba na przyszłość... Skoro wolne miejsca za zawody 3GUN kończą się w kilka godzin po rozpoczęciu rejestracji, na ponad dwa tygodnie przed terminem, to może jest jest to jakiś sygnał, żeby pomyśleć o organizacji tego typu zawodów częściej niż cztery razy w roku, ewentualnie organizować zawody w formule dwudniowej (sobota/niedziela) co powinno podwoić liczbę dostępnych miejsc? Wiem, że są chętni, gotowi za to zapłacić ale jak na razie rejestracja na te zawody przypomina zeszłoroczny zakup węgla na stronie PGG... 8)

klon023

  • Wiadomości: 13
Odp: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Lutego 2024, 18:56:21 »
Tez jestem tego zdania. Dzień po dniu i tory te same

ano

  • Wiadomości: 108
Odp: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lutego 2024, 07:15:55 »
Koledzy. Jesieną toczyła się dyskusja nt. zawodów. Każdy mógł się wypowiedzieć, zgłosić propozycji, zadeklarowac pomoc w organizacji. Problemem jest to, że klub staje się niewydolny pod względem obsady sędziowskiej. Poza comiesięcznymi zawodami klubowymi, zazwyczaj obsada jest organizowana na zasadzie łapanki i zazwyczaj jest "na styk". Wypadniecie jednej osoby może rozawalić całe zawody. Notorycznie brakuje sędziów z 2-gą i wyższą klasą. Rozumiem, że proponujący zawody 2 dniowe mają odpowiednie uprawnienia sędziowskie i wspomogą klub w tym zakresie.

Mariusz

  • Wiadomości: 8
Odp: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lutego 2024, 20:18:41 »
Owszem, proponujący zawody 2-dniowe posiadał licencję sędziego, niestety tylko trójkę.
Natomiast - modyfikując nieco pewnie powiedzenie - czy żeby napić się piwa muszę być pracownikiem browaru? Ja tylko zwracam uwagę na fakt, że zawody 3GUN w formule "light" jaką oferuje Garda cieszą się ogromną popularnością wnioskując po tempie w jakim odbywa się rejestracja. I są raczej jedynymi, na które wolne miejsca znikają z prędkością światła. Dlaczego? Bo są fajne? No są. Bo są śmiesznie tanie (jak na zawody dynamiczne)? No są. Naturalnym ruchem wydaje mi się zatem zwiększenie podaży ku uciesze zainteresowanych i satysfakcji klubu. Nawet kosztem niewielkiego podniesienia opłat za konkurencje aby zapewnić sędziom wynagrodzenie za dodatkową pracę. Jak ktoś wywala 100 - 150 kulek w ciągu paru minut z najczęściej własnej, również nie najtańszej broni, to te parę dodatkowych peelenów nie zrobi mu różnicy. Brakuje sędziów? To może trzeba zorganizować albo dofinansować szkolenie? Zainteresowani "dynamiczni" sami się na nie zrzucą w dobrze skalkulowanych opłatach. Przepraszam Cię Ano ale nie kupuję Twojego tłumaczenia. W dzisiejszych czasach wszyscy walczą o klienta. Tu klient sam pcha się drzwiami i oknami, a Ty mi tłumaczysz się niewydolnością, jak za jakiejś komuny...

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1577
Odp: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lutego 2024, 20:45:16 »
Z tymi sędziami to nie jest tak do końca. Jest grupa sędziów która zabezpiecza zawody i jest ich wystarczająca ilość. Nie ma żadnych łapanek.
Co do większej iliości zawodów jak "4 Pory Roku" to liczyłem że zainteresowani przybędą na spotkanie i wspólnie ustalimy kalendarz.
Zainteresowania jednak nie było.
Mimo wszystko zachęcam do lektury kalendarza zawodów na rok 2024, i sami zobaczycie że zawodów w formacie "4 Pory Roku" jest więcej, występują tylko pod innymi nazwami :)
« Ostatnia zmiana: 03 Lutego 2024, 23:29:58 wysłana przez Darek65 »
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

ano

  • Wiadomości: 108
Odp: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Lutego 2024, 14:32:50 »
System w tym przypadku jest niewydolny. Naprawdę, większość sędziuje nie dla kasy, a raczej bo to lubi lub z poczucia obowiązku wobec klubu. Tak więc, moim zdaniem, więcej kasy tu raczej niczego nie zmieni. Barierą jest głównie czas, bo mało kto żyje tylko klubem. Zresztą te zawody są w soboty nie bez powodu. W niedzielę zawsze są inne zawody. Ja np. sędziuję tylko parę razy w roku, bo tyle mam akurat czasu. O poniesieniu klasy przestałem nawet myśleć, bo nie mam kiedy koło tego chodzić. Pomagam więc tyle ile jestem w stanie, ale pewnych ograniczeń nie przeskoczę. Te 30 miejsc nie wynika z lenistwa organizatora, a z doświadczenia z poprzednich lat.

Thomas68

  • Wiadomości: 46
Odp: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Lutego 2024, 17:32:37 »
Ja bardzo mało zabieram głos na forum ale poczułem się wywołany do odpowiedzi.
Zawody dlaczego tylko 30 osób a dlatego w zimie więcej nie strzeli bo zrobi się ciemno. Zawody dwu dniowe  zapraszam kolegów co to proponują niech posiedzą dwa dni na strzelnicy od 8.30 do zmroku na koniec niech poznoszą popery rozmontują tor, bo jak zostanie na noc to złomiarze zaraz się zaopiekują a następnego dnia od rana niech ustawiają i znowu prawie po ciemku składają wszystko. i to za dzień pracy sędziego według stawki po 100 pln.
A tak de facto to ja organizując zawody 3 GUN w zeszłym roku to bardzo mało sam strzelałem zajmując się organizacją i sędziowaniem zawodów. A nawet w lato kiedy było jasno uwierzcie mi, że po całym dniu sędziowania dbania o Wasze bezpieczeństwo nie miałem siły ani już ochoty strzelać myśląc o tym, że czeka mnie harówka z poskładaniem torów kiedy Wy siedzieliście w domu w papuciach przed telewizorem. To samo sędziowie którzy pracowali na innych torach.
Bardzo Wam dziękuje za pomoc i Wasze zaangażowanie !!!!!!
Sędziów nie brakuje mamy w klubie duże zasoby ale sędziować na 3 GUN to tak jakoś skromnie, wiec zapraszam do pracy jako sędziów z III kl. technicznych a z II kl. do prowadzeni i nie liczcie, że sami strzelicie tego 3GUN-a.
Podsumowując zapraszam do pomocy na 8.30 zaczynamy budować tory, a potem po zawodach licze że zostaniecie posprzątać wszstko bo następnego dnia są zawody klubowe.
Your Problem isn't the problem, Your reaction is the Problem.

Mariusz

  • Wiadomości: 8
Odp: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Lutego 2024, 19:04:19 »
Hmm... Wydaje mi się, że mam jakieś doświadczenie, bo przez ponad dekadę byłem organizatorem zawodów o randze krajowej i międzynarodowej. Jednodniowych, weekendowych, a zdarzały się i takie, które trwały ponad tydzień. Co prawda w zupełnie innej dyscyplinie sportowej ale zawsze to jakiś "expiriens" jest 8) Dlatego postanowiłem zabrać głos jeszcze raz.

Panowie Sędziowie - czy Wy sędziujecie te zawody za karę? Bo przepraszam ale taki (od razu zakładam, że błędny) wniosek można odnieść po wpisie kolegi Thomasa ;)  A teraz serio. Każdy trzeźwo myślący strzelec zdaje sobie sprawę, że praca przy zawodach 3GUN wymaga nieco więcej zachodu, niż przy statyce. I zgadzam się z Thomasem, że dniówka 100 zł brzmi... skromnie :) Ale pytanie: ile wobec tego musiałaby wynosić stawka za dzień, żeby "się chciało" sędziować tego typu zawody? 200? 250? Przypominam, że są chętni gotowi za to zapłacić.

Apelowanie do zawodników o czynny udział w układaniu i sprzątaniu jest ok. Ale zakładanie, że ludzie hurtem rzucą się do pomocy jest błędem. 99% uczestników chce przyjechać, bezpiecznie strzelić tory, spakować zabawki i pojechać do domu. Za to płacą i trzeba to zrozumieć. Powinna być ekipa techniczna, która nie za free ale np. w zamian za darmowy start zajmie się częścią techniczną pod okiem sędziów. Coś za coś. 5-6 osób wystarczy? Myślę, że wtedy łatwiej byłoby znaleźć chętnych, a i budżet zawodów się od tego nie zawali.

Odnośnie zmęczenia i braku chęci strzelania samemu taka ciekawostka: w mojej dyscyplinie sportowej regulaminy zabraniały udziału osobom zaangażowanym w organizację zawodów. Tu na szczęście nie ma takiego ograniczenia więc przy dwudniowch zawodach nie widzę przeszkód aby były dwa składy sędziowskie. Jeden sędziuje pierwszego dnia i strzela drugiego, drugi odwrotnie. No chyba, że dla kogoś sam dwukrotny przyjazd na strzelnicę to problem;) W każdym razie nic nie stoi na przeszkodzie aby sędziowie mieli wybór ile dni chcą sędziować i w jaki dzień chcą strzelać.

Z własnego doświadczenia wiem, że powyżej pewnego poziomu po prostu nie da się dalej uprawiać "społecznictwa" i partyzantki bo skutki są takie jak opisał Thomas - zmęczenie, frustracja, rezygnacja i brak ochoty na robienie czegokolwiek. A wydaje mi się, że chodzi o to aby satysfakcję z fajnych zawodów mieli zarówno zawodnicy jak i obsługa. Z obserwacji wnioskuję, że konkurencje 3GUN właśnie osiągnęły ten poziom, żeby coś z tym zrobić. Panowie - jest to co jest najważniejsze w każdej działalności czyli chętni do udziału. Cała reszta to tylko kwestie organizacyjne ;)

Mat

  • Wiadomości: 33
Odp: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Lutego 2024, 12:18:19 »
Cytuj
Za to płacą i trzeba to zrozumieć
Przecież ten klub jest najtańszym klubem w pobliżu Olsztyna, jeśli chodzi o składkę członkowską. Po wydaniu 220zł na rok, za to, że mam tańsze zawody i darmową dużą strzelnice do treningu już jestem zadowolony. Nadużyciem byłoby wymaganie jeszcze traktowania mnie jako klienta, bo płacę składkę 220zł :) Zrobiłem małe rozeznanie w okolicy i nie ma innego klubu ze składką niższą niż 500zł za rok, a jeszcze inne kluby wymagają przy tym abyś wykonywał zgodnie z terminarzem prace społeczne dla klubu w weekendy.
« Ostatnia zmiana: 05 Lutego 2024, 12:24:43 wysłana przez Mat »

exc450

  • Wiadomości: 142
Odp: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Lutego 2024, 21:02:45 »
Pytanie techniczne - czy na 3 GUN jest organizowany grill albo catering ? :)

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1577
Odp: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Lutego 2024, 21:09:56 »
Pytanie techniczne - czy na 3 GUN jest organizowany grill albo catering ? :)
tak
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

ano

  • Wiadomości: 108
Odp: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Lutego 2024, 12:06:51 »
Trochę statystyki na podsumowanie tematu:
W zeszłym (2023) roku w każdych zawodach 3Gun skałd sędziowski był na granicy rozsądnego minimum, potrzebnego do sprawnego przebiegu konkurencji. Moim zdaniem w przypadku konkurencji tzw. dynamicznych, 3 sędziów to na oś to minimum.
Obsada sędziowska wyglądała następująco:
- zima: biuro obliczeń 1, osie 6,
- wiosna:  osie 8
- lato: biuro obliczeń 1, osie 5,
-j esień: biuro obliczeń 1, osie 6,
- PIRO: biuro obliczeń 1, osie 7
Jak widać nigdy nie było po 3 sędziów na oś, a czasami było maks.2 na każdej

Oczywiście dodstkowo był zawsze sędzia główny.
Jednocześnie w przypadku comiesięcznych zawodów tzw. klubowych zazwyczaj był nadmiar sędziów. Wskazuje to, że problem nie jest w stawce za sędziowanie, a raczej niechęci sędziowania akurat tego typu zawodów.
Może powyższe dane zachęcą kogoś( z tych co nie załapali się na start, a mających licencję sędziowską) do pomocy w zawodach.

Andrzej Zieliński

  • Wiadomości: 28
  • Strzelnica Tilice, Militaria Tylice, 506092898
Odp: 17.02.2024 - Kaczory - 4 Pory Roku - ZIMA, zawody 3GUN, GARDA
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Lutego 2024, 19:45:19 »
Dowóz broni i amunicji na zawody 4 Pory Roku
Jeśli potrzebujesz broń lub amunicje - dzwoń, pisz, przyjeżdżam na zawody więc mogę dowieść.
9mm DMA 0,95zł,
9mm stv 1,05zl
9mm S&B 1,13zl
223 PMC 1,90 ZŁ
223 FIOCCHI 1,90 ZŁ
MILITARIA TYLICE
WWW.MILITARIATYLICE.PL
+48734664094
Więcej promo na naszym telegramie :
https://t.me/+1mh1kgD_ha42NWFk
ZAPRASZAM DO NASZEGO SKLEPU STACJONARNEGO
50km od Ostródy, trasa Toruń - Olsztyn
Zakupu broni i amunicji należy dokonać za pomocą email lub telefonicznie.
Dowóz na zawody gratis,
Preferowana forma płatności przelew, jeśli nie chcesz pokazać żonie Ile wydajesz na broń i amo to ewentualnie gotówka na zawodach ;)