Autor Wątek: Warmia-Mazury Cup 2024 IPSC L1 PLSD  (Przeczytany 360 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Eljas

  • Wiadomości: 52
Warmia-Mazury Cup 2024 IPSC L1 PLSD
« dnia: 11 Czerwca 2024, 21:05:27 »
Koledzy klubowicze.
23 czerwca 2024r., tuż pod nosem, na strzelnicy w Mątkach koło Olsztyna, organizowane są prawdziwe zawody strzelectwa dynamicznego w formule IPSC. Są to zawody pistoletowe level 1, czyli nie jest wymagany egzamin kompetencyjny IPSC i może do nich przystąpić każdy kto posiada pozwolenie na broń i własny pistolet.
Każdemu kto chciałby zobaczyć jak takie zawody wyglądają i jak strzelają jedni z najlepszych w kraju polecam się zapisać i spróbować swoich sił.
10 torów do przejścia, minimalna ilość strzałów 220. Można się naprawdę dobrze bawić.
Ja strzelectwem dynamicznym zaraziłem się właśnie na takich zawodach i może Wam również się taka formuła rywalizacji się spodoba.

Zapisy internetowe przez stronę practiscore. Link poniżej:
https://practiscore.com/warmia-mazury-cup-2024-l1-plsd/register

Mam nadzieję że prezes posta nie usunie.  :)
Zawody wprawdzie nie w naszym klubie, ale, jakby na to nie patrzeć, jest to propagowanie strzelectwa. A że nasz klub takich zawodów wcale nie organizuje więc nikomu taka informacja nie szkodzi.

P.S.
Info dla osób które nigdy nie były na takich zawodach:
Jeżeli strzelasz z Glocka i podobnych lub z CZ Shadow to zaznacz: Division - production;  Power Factor - minor
każdy powyżej 50-tki to kategoria Senior, każdy powyżej 60 lat to już Super Senior
W rubryce IPSC region wpisujemy Polska.

Pozdrawiam wszystkich.

kogut

  • Wiadomości: 16
Odp: Warmia-Mazury Cup 2024 IPSC L1 PLSD
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Czerwca 2024, 09:52:04 »
Jaka jest cena za udział w zawodach?
Bo nie podałeś tego.