Autor Wątek: Skandal - ograniczanie dostępu  (Przeczytany 1260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GPP

  • _
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Października 2024, 05:37:03 »
Zastanawiałem się nad tym skąd Pan Prezes będący administratorem forum uznał, że jestem niepełnoletnią dziewczynką skoro podczas zapisywania się na forum nie podaje się żadnych danych.

Wczoraj przejrzałem wszystkie maile z KS Garda i eureka.
Mój adres e-mail wykorzystywany na forum użyłem również przy rejestracji mojej córki na zawody.
Co to oznacza:
- Pan Prezes bez żadnego nadzoru i bez podstawy prawnej wykorzystuje dane z innych baz
- Pan Prezes - znający moje nazwisko - dokładnie wie kto pisze posty bo mnie zna - mimo tego ciągle odmawia przesłania sprawozdania (widocznie się czegoś boi).

Z powyższego widać dokładnie jak działają władze Klubu. Oskarżenia, pomówienia i półprawdy.

« Ostatnia zmiana: 12 Października 2024, 05:45:19 wysłana przez GPP »

lichoradek

  • Wiadomości: 13
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Października 2024, 19:44:31 »
Dane dotyczące finansów ( bilans oraz szczegóły) były w pełni dostępne dzisiaj na Walnym Zebraniu. Skarbnik, dodatkowo, złożył deklarację co do dostępności dla zainteresowanych, chcących indywidualnie zapoznać się z dokumentami. Jestem stosunkowo świeżym członkiem Klubu, ale ze starym peselem. Trochę w życiu widziałem i odnoszę wrażenie, że GPP próbuje wprowadzić "niezdrowy" klimat w środowisku Klubu Garda. Szkoda. Chyba, że się mylę.

GPP

  • _
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #32 dnia: 12 Października 2024, 20:27:57 »
Dane dotyczące finansów ( bilans oraz szczegóły) były w pełni dostępne dzisiaj na Walnym Zebraniu. Skarbnik, dodatkowo, złożył deklarację co do dostępności dla zainteresowanych, chcących indywidualnie zapoznać się z dokumentami. Jestem stosunkowo świeżym członkiem Klubu, ale ze starym peselem. Trochę w życiu widziałem i odnoszę wrażenie, że GPP próbuje wprowadzić "niezdrowy" klimat w środowisku Klubu Garda. Szkoda. Chyba, że się mylę.

Dziękuję za Twoją "normalną" wypowiedź w temacie nie sprowadzającą się do epitetów.

Super, że sprawozdanie było do wglądu. Ciekawe tylko jak uważasz żeby dokonać jego analizy "w locie" na kilka minut przed głosowaniem. Właśnie tego chciałem uniknąć.
Niestety ze względów zawodowych nie mogłem być na Walnym więc sprawozdania nie widziałem i nie mogę na jego temat nic powiedzieć.
W możliwie krótkim czasie skontaktuję się z biurem i poproszę o udostępnienie.
O efektach na pewno poinformuję.


Piotr - Skarbnik

  • Wiadomości: 7
    • Dozbrojeni
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Października 2024, 21:14:06 »
Dzień dobry,

pytanie do GPP - Panie Macieju, jeżeli to Pan kryje się pod tym nickiem to proszę o krótkie potwierdzenie, może być na priv, będę wiedział z kim rozmawiam. Jeżeli to Pan, to jest Pan członkiem Klubu, więc zgodnie z moją deklaracją z początku poprzedniej kadencji zarządu pozostaję do nieograniczonej dyspozycji każdego z Członków w tym Pana i chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące finansów naszego stowarzyszenia. Przypomnę mój prywatny numer telefonu + 48 500 160 341 (często nie mam zasięgu GSM, prośba wtedy o kontakt przez Whatsap lub Messenger) oraz klubowy adres mailowy: pp@ksgarda.com.

Pozwolę sobie napisać kilka punktów odnosząc się do sytuacji finansowej Klubu oraz sprawozdania finansowego:

1. Od grudnia 2022 do października 2024 (moja kadencja w roli skarbnika), nikt, dosłownie nikt nie zadał mi ani jednego pytania odnośnie stanu finansów Klubu. Polecam na przyszłość w momencie budzących się wątpliwości o stan finansowy Klubu skontaktować się ze mną i rozwiewać swoje ewentualne obawy "u źródła", ponieważ wyobrażam sobie skąd i dlaczego pojawiają się pańskie obawy, a twarde dane pozyskane ode mnie mogłyby Pana zapewne w pełni uspokoić.
2. Jako Stowarzyszenie, które nie jest wpisane do KRS posługujemy się uproszczonym sprawozdaniem dla jednostek OPP, na które składa się część opisowa, RZiS oraz Bilans, analiza tego dokumentu jest prosta i nie trwa dłużej niż 10 minut.
3. W sobotę zaprezentowane zostało sprawozdanie finansowe, które zostało przez nas złożone w KAS. Domyślając się, że Członkowie będą chcieli zapoznać się szerzej z sytuacją finansową Klubu niż pozwalają na to "suche" zapisy w RZiS oraz Bilansie mieliśmy przygotowane 2 szczegółowe zestawienia Przychodów/Kosztów. Jedno zrobione przeze mnie na podstawie wyciągów bankowych, które częściowo zostało zaprezentowane (wolą Walnego Zgromadzenia nie zostało przeze mnie omówione tak szczegółowo jak planowałem to zrobić) oraz szczegółowe księgowe zestawienie kont powiązanych z przedstawianym bilansem. Wydaje mi się, choć mogę być w błędzie, że w dotychczasowej historii Klubu nikt, aż tak wnikliwie nie chciał zaprezentować sytuacji finansowej Klubu jak było to zaplanowana na sobotę. Dodam jedynie na marginesie, że sprawozdanie finansowe zostało przyjęte przez Walne Zgromadzenie (ok.180 osób) jednogłośnie. 
4. Mam dla Pana oraz dla Członków klubu, którzy mogą być tym zainteresowani propozycję spotkania, w trakcie którego zaprezentuję sprawozdanie finansowe, zaprezentuję zrobione przeze mnie szczegółowe zestawienie rodzajowe przychodów i kosztów za okres 01.2023-10.2024, omówię składowe bilansu w odniesieniu do zapisów na kontach księgowych oraz odpowiem na wszystkie pytania jakie się pojawią. Będę miał ze sobą komputer z dostępem do klubowego konta co pozwoli nam również prześledzić wszystkie  wyciągi/transakcje, jeżeli zaistniałaby taka potrzeba.
Proponuję poniedziałek 14.10.2024 w siedzibie Klubu. Mogę przyjechać w godzinach 10-15. Jeżeli ten termin Panu nie odpowiada proszę o telefon, sms-a, wiadomość whatsapp o proponowanym innym terminie, postaram się sprostać propozycji. Jeżeli jutrzejszy termin jest ok to proszę tylko o krótką informację, o której godzinie mam się zjawić.
5. Szacuję, że jeżeli temat finansów ma być omówiony szczegółowo na spotkanie powinniśmy wygospodarować 1-2 godzin.
6. Raz jeszcze powtórzę swoją pierwotną deklarację, jeżeli ktokolwiek z Pań i Panów członków naszego Klubu ma chęć w  dowolnym momencie do zapoznania się z bieżącą sytuacją finansową zapraszam do kontaktu bezpośrednio ze mną, jestem do Państwa dyspozycji.       
Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia.

Piotr Pocałujko


Piotr - Skarbnik

  • Wiadomości: 7
    • Dozbrojeni
Odp: Skandal - ograniczanie dostępu
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Października 2024, 19:03:22 »
Dzień dobry,

dziękuję Macieju za dzisiejsze spotkanie oraz zgłoszoną gotowość do wsparcia w zakresie księgowym.

Spokojnego wieczoru dla Wszystkich  :)

Piotr Pocałujko